Фільтр
Ціни

Маски захисні для обличчя

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:
Товари у цій категорії тимчасово відсутні

Як себе захистити : медичні одноразові і багаторазові маски

Набір масок багаторазових Як і медична одяг , вироби повинні відповідати ряду вимог. Інтернет -магазин « Модний доктор » пропонує маски медичні від виробника для одноразового і багаторазового застосування. В асортименті моделі з класичним і яскравим, оригінальним оформленням.

Медичні маски: конструкція

Продукція у продажу складається з таких елементів :

 • 2-3 зовнішніх шари, які формують каркас виробу;
 • внутрішній фільтр, який затримує великі і середні частинки;
 • носовий фіксатор для підвищення герметичності носіння.
 • завушна гумка або петля;
 • утримувач форми;
 • внутрішній шар, який НЕ пропускає рідину.

Захисна маска для обличчя медична виготовляється з унікального матеріалу – нетканих високотехнологічних полімерних волокон. Вони гіпоалергенні, тому підходять для дорослих і дітей.

Популярні сучасні моделі захисних виробів

В каталозі інтернет -магазину зібрані сучасні моделі пристроїв від виробника. Вони відносяться до категорії нестерильних і підходять для активного застосування в побуті. Медичні маски такого типу затримують пил, дрібні і великі частки, запобігають інфікуванню повітряно-крапельним шляхом. Вся продукція в продажу розподіляється на наступні групи.

Неткані

У час пошиття виробів застосовуються спеціальні полімерні волокна. Представлена продукція має від 2 до 4 шарів. Конструкція – стандартна. Фіксація здійснюється петлями і спеціальним гнучким кріпленням на носі. Такі медичні маски – одноразові, тому важливо дотримуватися інтервал носіння і заміни.

Спеціалізовані

Багаторазова медична маска з 4 шарами. Активно задіюється в хірургії і підходить для носіння в разі епідемій. Конструкція передбачає 2 зовнішніх шару, протирідинний і внутрішній. Ефективно запобігає потраплянню інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Вугільні

Готові пристосування складаються з фільтруючої прошарку, який вловлює і затримує навіть самі мікроскопічні частинки. Виріб запобігає потраплянню пилу, хімічних речовин і випарів.

Медичні маски в продажу запропоновані в наборах. Інтернет -магазин співпрацює безпосередньо з постачальником, що гарантує доступні ціни та оригінальне стильне оформлення.  

Пандемія COVID-19 зробила представлене виріб повноцінним і обов'язковим предметом гардеробу сучасної людини. У продажу зібрані маски білого, чорного кольору. Також покупцям запропоновані моделі з яскравим оформленням, візерунками і принтами.

Як правильно користуватися масками: загальні рекомендації

Тривалість носіння становить від 2 до 6 годин. При епідемії міняти пристосування рекомендується кожні 2-3 години. При цьому намагайтеся не торкатися зовнішньої частини. Знімайте і надягайте маску, тримаючи її за петлі.

Якщо ж ви плануєте купити маски медичні для захисту від згубного впливу техногенних факторів, то носіння може тривати до 6 годин. Одягати пристосування рекомендується в громадських місцях. Використану продукцію одноразового типу рекомендується викинути і не піддавати подальшії дезінфекції.

Багаторазові бар'єри піддаються спеціальній обробці, яка дає можливість повторно їх використовувати. Для очищення пристосування переться в мильному розчині, а після – обробляється праскою або спеціальним парогенератором. В кінці виріб пропрасовується до того моменту, поки він повністю не стане сухим. Процес замочування і прання повинен тривати не менш 2-3 годин.

Медичні маски від інтернет -магазину « Модний доктор »  

Набір масок багаторазових Продукція, яка представлена в асортименті, піддається обробці і витримує велике кількість очисних циклів. Інтернет -магазин співпрацює з виробником, що виступає гарантом якості готових товарів.  

Характеристики, які властиві всім позиціям асортименту :

 • Ефективна бар'єрна захист.
 • Гіпоалергенність.
 • М'якість і комфорт.
 • Гарна провідність повітря. Під час носіння особа НЕ потіє, що не виникає дискомфорт.
 • Захист від вологи.
 • Запобігання попадання в дихальні шляхи навіть самих дрібних частинок.
 • Стильний зовнішній вигляд.
 • Безпека.

У час використання НЕ забувайте, що медичні маски найбільш ефективні при поєднанні з такими додатковими методами, як очищення рук антисептиками, відсутність контактів з хворими, дезінфекція предметів частого використання ( телефонів, ключів, дверних ручок, клавіатури ).

Товари в каталозі сертифіковані і відповідають основним вимогам якості. Ви зможете купити продукцію відразу в наборах по 5 і 10 штук. Якщо ви підбираєте робочу уніформу, то зверніть увагу на мед костюми жіночі і чоловічі. Широка колірна гамма дозволить стильно виглядати кожному лікарю на робочому місці.

При використанні коштів захисту будьте обережні. Дотримуйтесь стандартних правил поводження для того, щоб повноцінно себе убезпечити. Товари від магазину « Модний доктор » шиються з якісного тканого сумішевого матеріалу. Унікальне переплетення волокон гарантує високу ступінь захисту. Доступна вартість дає можливість придбати відразу набір багаторазових бар'єрних засобів, яких вистачить надовго.