Фільтр
Ціни

Чоловічі хірургічні куртки

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:
Товари у цій категорії тимчасово відсутні

Хірургічний костюм - це не просто спецівка, а сувора необхідність. Адже така серйозна посада вимагає відповідального підходу. Хірургічний костюм захищає лікаря від різних інфекцій, рідин та інших неприємних робочих моментів. Але крім цього він повинен дозволяти шкірі “ дихати ”, так як Ви перебуваєте в ньому цілий день. Такого ж показника повинні відповідати і медичні шапочки .

Саме тому хірургічний одяг ТМ “ МД ” пошита тільки з високоякісних тканин, які можуть забезпечити Вам необхідний рівень протекції і в той же час комфорту. У більшості випадків ми використовуємо матеріал “ Лідер 165 ” (65% поліестер, 35% бавовна), але за бажанням замовника можуть бути застосовані і інші полотна. Вся наша матерія прекрасно зберігає форму, стійка до забруднень, м'яко очищається навіть при низьких температурах і не потребує підкрохмалення.

Характеристики, яким повинен відповідати хірургічний костюм жіночий і чоловічий

Крім належної якості таке вбрання має перелік інших вимог. Для максимальної ефективності хірургічний костюм чоловічий зобов'язаний:

  •       Бути повітропроникний;
  •       Легким в догляді і практичним в експлуатації;
  •       Мати антистатичний ефект;
  •       Добре адаптуватися до регулярного автоклавування;
  •       Бути міцним;
  •       Витримувати кип'ятіння, дезінфекцію і парову обробку.

Всі ці функції допомагають Вам постійно залишатися в охайному вигляді, що дуже важливо для представників настільки благородної професії.

Хірургічний недорогий одяг від ТМ “ Модний доктор ”

Власна виробнича база дає можливість виробляти тільки першокласний хірургічний костюм, жилетки , халати і т.д., а також реалізувати їх за розумну вартість, без накрутки посередників. Це говорить про те, що купувати в нашому інтернет-магазині не тільки безпечно, а й вигідно! Загляньте до нас в каталог і переконайтеся в цьому особисто!