Фільтр
Ціни

Жіночі медичні юбки

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:
Товари у цій категорії тимчасово відсутні

Жіноча медична спідниця

Медичні спідниці купити можна в інтернет -магазин Модний доктор. На кожній роботі саме головне - відчувати себе впевнено і комфортно. Але жінкам також хочеться бути жіночними, привабливими і елегантними.

Медичні спідниці - це шикарна альтернатива, яка вдало змагається з брюками і традиційними жіночими медичними халатами . Навіть якщо образ виключно робочий, леді залишиться непоміченою. Саме це позитивно відбивається на настрої і продуктивності праці представниць прекрасної статі.

Як вибрати і носити стильні медичні спідниці?

Існує кілька правил дрес-коду для персоналу установ охорони установ і для службовців підприємств в сфері обслуговування. Вони допоможуть виглядати респектабельно і акуратно :

  •       Бажано, щоб довжина не була набагато коротше і довше верхньої накидки. Нормою в багатьох лікарнях є долина, що закриває дві третіх стегна.
  •       невідповідно буде виглядати така деталь, як великий розріз. Адже в першу чергу, медичні спідниці повинні підкреслювати статус фахівця і викликати повагу в очах пацієнтів.
  •       Вироби повинні бути створені в світлих або приглушених відтінках. Відомо, що занадто яскраві кольори здатні нашкодити психічному і емоційному стану людини.

Ми виробляємо медичні спідниці, відштовхуючись від цих критеріїв, а ще від європейських стандартів. Кожна модель виконана з високоякісних матеріалів, які відповідають усім умовам ергономіки, гігієни і санітарії. Ці тканини мають перевагами : дихаючу структуру, великі гідрофобні властивості, гіпоалергенність, зносостійкість. Медичні спідниці купити легко, а підібрати під них медичне жіноче поло ще легше.

Медичні спідниці. Де купити?

На нашому офіційному сайті можна ознайомитися з колосальним асортиментом товарів, що регулярно поповнюється новими екземплярами. Це гарантія того, що ви обов'язково знайдете варіант, оптимальний для вас. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, так як ми з відповідальністю ставимося до їх діяльності. З нашої допомогою ви зможете з легкістю придбати медичні спідниці, білий халат і інший медичний одяг. Адже ми проконсультуємо вас і надамо важливу інформацію про уніформах, які вас зацікавлять.