Фільтр
Ціни
КОЛІР
РОЗМІР

Жилети

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:
 • -20%

Медичні жилети: що це, переваги та особливості

Медичні жилети – один із елементів професійної уніформи лікарів та медичного персоналу. Вони не тільки гармонійно поєднуються зі спецодягом, а й забезпечують комфорт під час роботи в суворих умовах.

Такий вид одягу міцно увійшов у життя представників медичної галузі. Медичні жилети відрізняються зручним кроєм, а під час їх виготовлення застосовуються якісні матеріали. Таке вбрання дозволить працювати комфортно навіть за різкої зміни температури.

Переваги

Медичні жилети

У лікарнях та інших медичних закладах України температура нерідко знижується, тому меджилетки допоможуть благополучно перенести несприятливі умови та виконати професійні обов'язки. Зазвичай утеплений вид одягу використовується лікарями, медсестрами, няньками та іншими медичними працівниками.

Медичні жилети можна використовувати у таких місцях:

 • у будь-яких кімнатах (наприклад, коридори або приймальний спокій);
 •  приміщеннях, що мають вихід на вулицю (магазини чи аптеки);
 • будь-яке приміщення господарського призначення.

Якщо ви одягнете такий одяг, то при роботі в холодних місцях не відчуватимете дискомфорту.

Безрукавка – запорука здоров'я

Так як медичні жилети добре утеплені, то вони дають можливість комфортно виконувати професійні обов'язки в будь-яких умовах, навіть за низької температури. Крім того, такий спецодяг дозволить зручно почуватися на викликах. Зберігаючи тепло, безрукавка забезпечує здоров'я медикам.

Зустрічають по одягу

Мода проникла й у медичну сферу. Крім класичного білого халата, властивого медикам, з'явилися медичні жилети, які добре гармонують із основною уніформою лікарів та медсестер. Цей тип спецодягу не тільки збереже тепло, але й підкреслить акуратний зовнішній вигляд медпрацівника, будь він одягнений у костюм або халат.

Фасони

В наш час можна знайти медичні жилети трьох моделей:

 • прямого крою;
 • приталені;
 • напівприталені.

Ті, хто віддає перевагу вільному одягу, чудово виглядатимуть у прямих флісових моделях. Крім симпатичного зовнішнього вигляду, безрукавки забезпечать відчуття тепла за рахунок коміра, кишень та м'якості матеріалу.

Приталений або напівприталений жилет медичний жіночий підійде тим, хто цінує стиль і вважає за краще навіть працювати добре виглядати. Цей вид одягу надає жіночності, особливо якщо у безрукавки V-подібна горловина. Також медичний жилет відмінно впишеться в жіночі медичні костюми

Особливості вибору

При виготовленні медичної уніформи враховуються вимоги моди та практичність. Медичні жилети не однакові – вони відрізняються фурнітурою, кількістю кишень та довжиною. Перед тим як купити медичний жилет, варто звернути увагу на такі параметри:

 • матеріал;
 • наявність, вид та щільність утеплення;
 • фасон.

При цьому не зайвим буде звернути увагу на виробника, адже часто від його вибору залежить якість одягу для медиків. Якщо враховувати такі поради, можна придбати якісну гарну уніформу, що дозволяє добре виглядати, зберегти здоров'я та зручно працювати у суворих умовах.

Вибір жилету за матеріалом

Вибір жилету

В даний час медичні жилети шиються з використанням якісних матеріалів. Зазвичай це поліестер чи фліс, а для утеплювача використовують синтепон. Фліс приємний на дотик і не викликає алергії. Також матеріал швидко висихає після прання та не вимагає прасування. За рахунок властивостей тканини медичні жилети чудово зігрівають медпрацівника.

Поліестер дозволяє добре почуватися і відмінно зігріває. Крім того, безрукавки, виготовлені з такого матеріалу, швидко відновлюють свою форму.

Ці вироби відмінно гармонують із повсякденним одягом, але не з професійною медичною уніформою.

Підбір за видом утеплювача

Медичні жилети знадобляться в холодну пору року. Відчуття тепла залежить від синтепону, що виконує функцію утеплювача. Саме він дозволяє почуватися комфортно при низькій температурі.

Більшість жилеток шиють із синтепоном щільністю 150 г/кв. м. Ця накидка захищає від холоду за температури -5 градусів.

У флісових жилетах середня щільність утеплювача сягає 230 г/кв. м. Цей предмет одягу відмінно зігріває, дозволяє вільно рухатися, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Вибір за виробником

Медичні жилети обирають і за таким критерієм. Це пояснюється тим, що медперсонал лікарні має виглядати привабливо, свіжо та зберігати тепло за низької температури в медичних закладах або на викликах.

Важливо знати, що виробник має хорошу репутацію і відповідає за якість уніформи, що виготовляється. Багато компаній можна замовити пошиття жилеток відповідно до індивідуальних уподобань.

Підсумовуючи, зазначимо, що медичні жилети – зручний вид одягу для виконання професійних обов'язків у несприятливих умовах. Вони відрізняються такими параметрами:

 • комфорт та свобода дій;
 • висока якість практичних матеріалів;
 •  наявність утеплювача;
 •  здатність переносити численні прання;
 • наявність якісної фурнітури та кишень.

Дотримуючись всіх викладених порад, кожен може самостійно підібрати жилетки для медперсоналу згідно з власними перевагами. Безрукавки забезпечать комфортне перебування у холодних приміщеннях та суворих умовах, у яких доводиться працювати медикам.

Крім того, такий елемент одягу викликає естетичне задоволення, побачивши медпрацівника, одягненого в жилетку. Словом, річ підходить як під жіночі медичні штани та штани , так і одяг на кожен день, що чудово виглядає навіть на фото.