Фільтр
Ціни
КОЛІР
РОЗМІР
МОДЕЛЬ
РУКАВ
ТИП ОДЯГУ
ЗАСТІБКА
МАТЕРІАЛ

Жіночі медичні костюми

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:

Жіночі медичні костюми від виробника “ Модний доктор ”: практично, красиво і зручно

 Жіночий медичний костюм У виготовленні сучасної робочої форми виробники вже давно відійшли від шаблонності. На роботі лікарів, а також представників середнього і навіть молодшого ланки можна побачити в різноманітних фасонах. Вони відрізняються за кроєм, кольором і складовим матеріалами. В інтернет -магазин ТМ " Модний доктор " представлені костюми медичні жіночі, в розробці яких брали участь не тільки дизайнери і технологи, а й лікарі, персонал стоматологічних клінік, косметичних кабінетів і інші потенційні споживачі. Це говорить як про високому якість продукції, так і про її функціональність. Власне виробництво дає можливість нам встановлювати прийнятні ціни, роблячи вироби доступними для широкого кола споживачів.

Основні вимоги до типу жіночого медичного костюму

Незважаючи на те, що при виготовленні ми проявляємо свободу творчості, все вони відповідають суворим стандартам, які висуваються до твору спецодягу. Основні з них перераховані нижче :

  • Практичність : річ, яка надівається кожен день, необхідно утримувати в ідеальному стані. А це означає, що вона повинна витримувати численні прання, бути стійкою до прання, не деформуватися;
  • Зручність і функціональність : крій, що не сковує рухів, фурнітура, завдяки якій можна швидко переодягнутися, кишеньки для ручок та інших дрібниць – це значно спрощує нелегку життя медиків;
  • Гігієнічність : тканина, яка використовується для пошиття, дозволяє шкірі дихати, але разом з тим перешкоджає всмоктуванню крові та інших рідин, володіє антистатичними і іншими властивостями;
  • Естетичність : незважаючи на складність професії, лікар зобов'язаний і може бути красивим і елегантним. Великий вибір різноманітних моделей і кольорів продуктів особистого виробництва дозволяє задовольнять запити самих різних клієнток.

 

Зручність співпраці з нами полягає в тому, що в інтернет -магазин компанії можна не тільки купити костюми медичні жіночі оптом і в роздріб, а й замовити їх індивідуально по хорошій вартості. Ми враховуємо побажання замовників, підбираючи розміри, фасон, крій, матеріал і інші характеристики виробів. Доставка з Хмельницького тепер можлива не тільки по Україні, але і в різні країни.

ТМ “ Модний доктор ” - надійний друг і партнер

Купивши сьогодні жіночий медичний костюм або білий халат в нашому інтернет -магазинів Ви подбаєте про своє найближче майбутнє вже сьогодні. Адже стильний лук, навіть якщо це робоче убрання - запорука хорошого настрою на весь день. Крім уніформи для дам, у нас Ви також можете замовити чоловічі медичні халати , костюми і багато іншого.

viber