Обмін / повернення

  

 Процедура повернення / обміну

  •  Обміняти або повернути товар ви можете протягом 14 днів з моменту покупки.  
  •  Повернення грошових коштів здійснюється до 5 робочих днів на Вашу карту, після того, як відділ якості перевірить вашу посилку і підтвердить, що товар підлягає обміну/поверненню (для онлайн оплат повернення відбувається автоматично на карту з якої була оплата)
  • Доставку сплачує покупець
  • Зверніть увагу, речі, які були доставлені за межі України, обміну та поверненню не підлягають.

Для процедури обміну / повернення зв'яжіться з нами:

  •  тел. 093 260 26 21 (Viber)
  •  Написати в Instagram @modey_doktor
  • Або заповніть форму Обміну / Повернення нижче:

Обмін Повернення

Умови обміну / повернення

    Обмін товару або повернення відбувається згідно Закону України «Про захист прав споживачів». Покупець має право на повернення або обмін товару належної якості (крім товарів, які входять до переліку товарів, а що не підлягає поверненню та обміну згідно Закону про захист прав споживачів). Обмін і повернення товару можливий протягом 14 календарних днів після отримання товару покупцем (Не Вважаючи день отримання товару). Для здійснення повернення необхідно, а не пізніше 14 календарних днів з дати отримання замовлення у відділенні транспортної компанії або купівлі його в магазині, зв'язатися з менеджером по зазначеним на сайті телефонами, або другим зручними для Вас способом.

    Обмін і повернення товару можливий якщо його вигляд у первісному стані, а не був у вжитку (без запаху, тонального крему, ворсу тощо), за умови збереження упаковки і всіх наявних ярликів і етикеток, а також наявність товарного чека. Покупець може обміняти товар на аналогічний товар, якщо покупцеві НЕ підійшов розмір, фасон товару або забарвлення. Тоді покупець сам за свій рахунок відправляє товар для обміну або повернення. У разі повернення, гроші за товар будуть повернуті клієнту безготівковим шляхом (зараховані на банківську карту) після того, як він буде доставлений транспортною компанією нашим співробітникам, і вони переконаються в цілісності і первісному стані товару. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному переліку непродовольчих товарів належної якості, а не підлягає поверненню та обміну.

    Обмін - повернення бракованого або неякісного товару.

    Весь товар перед відправкою клієнту ретельно перевіряється на наявність шлюбу або інших можливих дефектів, а також клієнту повідомляється якщо Є невідповідність розміру. Крім цього, перед відправкою ми завжди якісно і акуратно пакуємо товар. Покупець зобов'язується перевірити свою посилку відразу в відділенні транспортної компанії (всі товарні позиції) на предмет наявності механічних пошкоджень при транспортуванні. У разі виявлення пошкоджень або розірваної упаковки, покупець обов'язково становить у відділенні кур'єрської служби акт - претензію, на підставі якої транспортна компанія і буде виробляти відшкодування вартості пошкодженого товару (оскільки всі посилки страхуються на повну вартість замовлення). Якщо не могла буде зазначена дата і час оформлення такої претензії наш інтернет - магазин не несе відповідальності за розірвану упаковку або не відповідають вид продукту. У разі виявлення браку або інших дефектів товару, Вам необхідно зв'язатися з менеджером по зазначеним на сайті телефонами або ж другим зручними для Вас способом (вайбер, електронна пошта і т.д.) і повідомити нам про наявні проблеми, при цьому НАДАТИ нам фото або відео нявного дефекту. Якщо товар виявиться дійсно бракованим, тоді всі витрати транспортної компанії залишаються за нами. Товар обмінюється на новий або відбувається повернення грошей. 

УВАГА! Замовлення, яке було індивідуально пошите для клієнта - поверненню або обміну не підлягає!