Хірургічні костюми

Хірургічний костюм повинен відповідати суворим вимогам якості. Це пов'язано в першу чергу з необхідністю повної стерильності в операційній. Завжди є ризик, що в процесі операції мікроорганізми з рукавів або інших деталей костюма потраплять у відкриту рану. Щоб цього уникнути, хірурги застосовують або стерилізовані костюми, або одноразові.

Функціональність перш за все, тому одяг, який зазвичай називали «хірургічка», купити стильним і красивим раніше було неможливо, а в процесі експлуатації, постійної стерилізацією тканина доводилася до невизначеного сіруватого кольору.

Компанія «Модний доктор» змінює ці тенденції. Наші костюми практичні і красиві.

Чоловічий медичний костюм

Особливості наших костюмів для хірурга

Костюми в першу чергу повинні бути зручними - не утрудняти руху і не дратувати шкіру, також одяг в процесі операції не повинна відволікати, привертати увагу медиків.

Цим пояснюється підхід до пошиття хірургічного одягу.

Крій

Комплект виглядає як штани і верхня сорочка з зав'язками на спині. У набір також входить спеціальний головний убір, який повинен зафіксувати волосся. Якщо волосок випаде і потрапить непоміченим в рану, це може викликати безліч ускладнень.

Особлива увага приділяється конструкції рукавів. Хірургічний костюм з довгим рукавом зазвичай шиють без манжет. Манжети завдяки постійному контакту з тілом вже до кінця операції накопичують досить бруду і мікроорганізмів. Але і занадто вільні рукави теж не самий практичний варіант - рукава, що бовтаються будуть заважати роботі доктора.

Щоб нівелювати ризик, що одяг буде чіплятися, фурнітура (наприклад, ґудзики) відірветься і потрапить у відкриту рану, одяг такими деталями оснащується вкрай рідко. А ось кишені та такому одязі повинні бути.

Окремо потрібно сказати про те, що зараз на ринку присутні хірургічні костюми для вагітних. Якщо раніше спеціальність хірурга вибирали в основному чоловіки, то зараз оперуючими докторами досить часто стають жінки. І їм непросто в період вагітності проводити операції, тому ми прагнемо виключити хоча б незручності пов'язані з одягом. Хірурги-жінки в пікантному становищі можуть придбати хірургічні костюми для вагітних, які буде досить вільно облягати живіт. Також костюм хірургічний такого типу має більш вільні штани.

Тканина

Існує перелік сертифікованих тканин, які можуть застосовуватися для пошиття медичного одягу. Стандарти для матеріалів пояснюються високими вимогами. Тканина, з якої шиють медичний хірургічний костюм, повинна бути:

  • Гіпоалергенна. Доктор буде надягати його практично кожен день, якщо він має схильність до шкірних роздратуванням, вони почнуть з'являтися через 2-3 місяці;
  • Гігроскопічна. Операції можуть бути вельми напруженими, а тривати процедура хірургічного втручання може 2-3 години, а може і 10-16 годин! Природно, що хірург протягом цього часу буде потіти. І якщо тканина не буде вбирати вологу, є ризик, що краплі поту будуть шукати вихід і потрапляти в ті місця, де особливо важлива стерильність;
  • Повітропроникна. Інакше тіло буде паритися, хірург буде відчувати постійний дискомфорт;
  • Досить щільною. Це якість особливо важливо, якщо для лікувального закладу вирішено купити хірургічний костюм багаторазового використання. Такий одяг перуть, обробляють парою і виварюють з метою стерилізації, обробляють спеціальними напиленнями. В результаті волокна дуже швидко втрачають міцність і одяг зношується.

Як правило, таким вимогам відповідає тканина з бавовни і поліестеру. Сумішеві тканини з цих волокон не мнуться, не вимагають погладжування, тому виглядають костюми хірургічні завжди акуратно і стильно.

Одноразовий медичний одяг виготовляється з легких синтетичних нетканих матеріалів. Тканина легка і недорога, вироби доступні за ціною і їх купувати вигідно, адже не потрібно витрачати кошти на стерилізацію.

Жіночий медичний костюм

Колір

Зазвичай в уяві людей лікар повинен бути одягнений в білий хірургічний костюм. На практиці такий одяг не самий практичний - колір ріже око, а яскраві плями, які залишаються на костюмі від крові, змушують інстинктивно турбуватися.

Краще купити спецодяг інших кольорів. Особливо затребуваним варіантом є сірий, блакитний, зелений, чорний хірургічний костюм. Нейтральні тони цінуються за те, що вони не відволікають, синій і зелений - за заспокійливий ефект і можливість очам відпочити від червоного кольору, а хірургічний костюм чорний цінують за те, що на ньому не так помітні плями крові і лікар не нервує, переживаючи про великі крововтрати пацієнта, а реагує на об'єктивні показники пульсу, тиску і так далі.

Для докторів, які працюють в дитячих лікарнях або хірургічних відділеннях, актуальним є хірургічний костюм з принтом. Особливо важливий вибір такої моделі у випадках, коли допомогу надають під місцевою анестезією, адже дитині буде простіше перемогти свій страх. Для такої роботи вибирають хірургічний костюм з малюнком, наприклад, мультиплікаційних персонажів.

Де можна костюм хірургічний купити ?

Інтернет-магазин «Модний доктор» пропонує широкий спектр одягу для лікарів. Ми виробляємо тільки найякісніші речі з сертифікованих тканин, а в асортименті присутні моделі, які є рідкістю: Медoдяг для вагітних, медичний одяг великих розмірів.

У нас ви можете замовити хірургічний костюм будь-якого кольору і покрою.

Перш, ніж хірургічний костюм купити, рекомендуємо ознайомитися з думкою постійних клієнтів про наші товари. З гордістю ми рекомендуємо відвідати рубрику « Відгуки ». Багато покупців відзначають ідеальне якість - будь-яка модель відповідає фото, розмірами, технічним описом на сайті.

Ми гарантуємо, що товар буде доставлений транспортними службами в будь-який куточок України в найкоротші терміни.

Важливо, що наша компанія - виробник, тому на хірургічний костюм ціна у нас більш доступна, ніж у реалізаторів, які займаються перепродажем. Що б вам не знадобилося - білий халат, одяг для косметологів, купити хірургічку - ми запропонуємо найкращий вибір і оптимальну вартість. Будемо раді співпраці!