Про магазин

Пошиття медичного одягу

Проектування і виготовлення медичних халатів та медичних костюмів - основний напрямок діяльності
ТМ «Модний Доктор». Компанія займається пошиттям стильних медичних халатів та костюмів для медпрацівників
і сфери обслуговування, виготовленням корпоративного одягу для медичних закладів та салонів краси. Бренд був заснований у 2003 році, і до сьогодні є відомим брендом сучасного медичного одягу в Україні та за кордоном.

Підбір тканин для медичного одягу

Всі моделі медичних халатів представлені в широкій колірній гамі. Використовувані тканини: Garant Light (35% бавовна, 65% поліестер). Всі тканини застосовуються на нашому підприємстві прекрасно зберігають форму, стійкі до забруднень, м'яко очищаються навіть при низьких температурах і не вимагають подкрахмалювання. За бажанням замовника при виробництві медичних халатів та медичних костюмів застосовуються інші види тканей.Вимогам, що пред'являються до тканин для медичних халатів та медичних костюмів, стосуються крово-, водовідштовхувальних властивостей, необхідних для утримання біологічних рідин і бактерицидних властивостей захисту медперсоналу від внутрішньолікарняних інфекцій. Сьогодні цим вимогам відповідають сумішеві тканини (хлопкополіефірние). Міцність цих матеріалів на стирання дуже висока, вироби з них виблискують первозданною білизною або зберігають закладений колір. Є також так звані бар'єрні тканини створені за допомогою передових технологій. У таку тканину не проникає рідина. Тому кров скочується з неї як краплі по склу, захищаючи лікаря від можливих гепатиту, СНІДу, та ін. Інфекцій.Одяг з таких тканин, з урахуванням якості виготовлення, служить від 2 до 5 років. Всі тканини, які застосовуються на нашому підприємстві прекрасно зберігають форму, стійкі до забруднень, м'яко очищаються навіть при низьких температурах і не вимагають подкрахмалювання.

Унікальність стилю нашої медичного одягу

Медичні халати та костюми ТМ «Модний Доктор» відрізняються багатством фасонів і кольорів. Розробки медичних халатів і хірургічних костюмів ведуться в контакті з провідними українськими медиками з урахуванням всіх їхніх вимог, постійних випробувань в медичних центрах. Також компанія пропонує відійти від стандартних кольорів і розбавити монотонну стерильність медичних установ, створюючи домашню обстановку, завдяки якій знімається напруга у пацієнтів. Як зазначає керівництво компанії, при створенні дизайну нових моделей медичних халатів враховуються думки лікарів і медичного персоналу, завдяки чому спецодяг виглядає елегантно і стильно. Асортимент медичного одягу відрізняється великою різноманітністю, як за кроєм, так і за колірною гамою. У колекцію медичних халатів включені моделі на найвишуканіший смак, які змінюються кожен сезон з урахуванням тенденцій моди, збагачуючись елементами, що дають максимальний комфорт і захист.