Фільтр
Ціни
КОЛІР
РОЗМІР
МОДЕЛЬ
РУКАВ
ЗАСТІБКА
МАТЕРІАЛ

Аксесуари

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:

Медичні аксесуари в усі часи вважалися вірними супутниками мед працівників. Саме по білим, накрохмаленим халатам і ковпакам їх впізнавали з натовпу. Але до щастя, медичні аксесуари сьогодні не відштовхують своєю холодною білизною, а навпаки, залучають увагу і викликають довіру барвистими, позитивними принтами і теплими тонами. Сучасні аксесуари для медиків - це стильно і круто. Вони допоможуть Вам виділиться серед колег і запам'ятається клієнтам. Медичні шапочки з зображеннями улюблених героїв мультиків або звіряток неодмінно заспокоять дитину, що плаче і зацікавлять його. А інтернет -магазин “ Модний доктор ” доведе Вам, що медичні аксесуари - це більше не банальна частина суворого образу, а виразна родзинка. Заходьте до нас на сайт і переконайтеся в цьому особисто !

Аксесуари для наших медиків

Асортимент на ринку величезний, але нажаль, далеко не кожен продавець \ виробник сумлінний. Це говорить про те, що ймовірність придбати низькосортний виріб досить велика. Ми пропонуємо аксесуари для лікарів тільки найвищого якості :

  • Спідниці;
  • Чепчики;
  • Футболки поло;
  • Штани.

Маса колірних рішень дозволить кожному фахівцеві знайти спецівку по-душі і підкреслити свій вишуканий смак такими приємними дрібницями.

Медичні трендові аксесуари тільки по кращим цінами

Ми цінуємо наших лікарів, тому намагаємося створювати унікальні і першокласні аксесуари для медиків, щоб Ви виглядали бездоганно навіть на роботі. Жіночі медичні комбінезони створені з елітних тканин спеціально для цінителів найніжніших структур.

Власна виробнича база дає можливість нам шити оригінальні речі і реалізовувати їх тільки по доступній вартості. У Вас є аксесуари для лікарів Вашої мрії, але не знаєте, як втілити їх в життя ? Зв'яжіться з нами, і ми впевнені, що зможемо догодити.