Фільтр
Ціни
КОЛІР
РОЗМІР
МОДЕЛЬ
РУКАВ
ТИП ОДЯГУ
ЗАСТІБКА
МАТЕРІАЛ

Чоловічий медичний одяг

Відобразити:
Змінити відображення
Сортування:

Чоловічий медична одяг – візитна картка кожного лікаря

Багато професії асоціюються з певним видом одягу. Безумовно, це стосується і сфери охорони здоров'я. Традиційний білий халат або костюм – це візитна картка медичного працівника, яка свідчить про приналежність до даної професії, а також вселяє довіру пацієнтів до лікаря. Дуже важливо, щоб людина, яка звертається за допомогою до лікаря, прислухався до його рекомендацій. Якщо на вас буде надітий старий заношений і негарний чоловічий медичний халат, навряд чи це викличе повагу у пацієнта. Адже той, хто не стежить за своїм зовнішнім виглядом, так само нехтує і здоров'ям. Рівень довіри до такого лікаря сильно падає. Сучасний чоловічий медичний одяг вирішує цю проблему. Вона допомагає підтримувати імідж солідного лікаря, а також дотримуватися санітарних та гігієнічних норм. Купити халати і костюми потрібно лікарям приватних і державних клінік, стоматологам, працівникам салонів краси, фармацевтам.

Якісний чоловічий медичний одяг по приємним цінам

Крім того, що лікар зобов'язаний виглядати охайно і акуратно, йому повинно бути комфортно працювати. Чоловічий медичний одяг забезпечує зручність на робочому місці, захист свого власника у час різноманітних маніпуляцій. Він практичний, функціональний і не сковує рухів. Саме такий чоловічий медичний одяг пропонує інтернет -магазин “ Модний доктор ”. Він відрізняється такими критеріями :

  •       міцністю. Медичні костюми і халати витримують численні обробки стерилізують речовинами, а також не менше 150 промислових прань;
  •       практичністю. Завдяки крововідштовхуючому просоченню, такий одяг менше брудниться і легше відпирається без втрати кольору;
  •       натуральністю, адже виготовляється переважно з бавовни з додаванням поліестеру;
  •       функціональністю, а саме використанням надійної фурнітури, яка довго прослужить.

Вартість чоловічиого медичного одягу прийнятна як для оптових покупців, так і для тих, хто хоче замовити костюми і халати в роздріб. Доставка продукції здійснюється в усі регіони України зручною транспортною компанією.