Що являє собою одяг для педіатрів?

медичний халат для педіатра Професія педіатра – дуже складна, але і одночасно цікава. Цей фахівець щодня працює з дітьми різного віку, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань. Такому лікареві важливо налагодити зв'язок з дитиною, щоб пацієнт не відчував хворобливих відчуттів і реагував на те, що відбувається спокійно і адекватно. Часто встановити контакт з малюком допомагає одяг для педіатрів .

Багатьох дітей лякає класичний білий халат , навіваючи їм думки про довгі голки і шприці. Досвідчені лікарі знають про нестабільний емоційний фон і як складно з ним працювати. Часто маленькі пацієнти бувають стривожені, через що навідріз відмовляються підпускати до себе лікаря в масці і халаті. Ще зовсім недавно використовувалися всі підручні засоби з метою трохи відволікти крихітку. Сьогодні підхід до цієї справи змінився.

Правильний медичний одяг для педіатрів здатен допомогти відійти від того образу, який так лякає малюків. У ній доктор вже не здається страшним дядьком або тіткою. Зазвичай її створюють з цікавим, привертаючим увагу принтом – з тваринами, рослинами, героями мультфільмів. Образ, несхожий на звичний вигляд лікаря, дозволяє розташувати малюка до фахівця, викликати довіру.

Завдання доктора

Педіатрія – дуже важлива галузь медицини. Така професія є відповідальною і благородної, адже здоров'я дітей в руках педіатрів. Вони зобов'язані глибоко знати норми і патології дитячого організму, щоб успішно виконувати свою роботу. До переліку професійних обов'язків входить огляд, встановлення діагнозу, проведення терапії, а також профілактика різних захворювань, виявлення відхилень, надання планової та екстреної медичної допомоги.

Крім того, що педіатри повинні бути професіоналами своєї справи, їм необхідно тонко відчувати суб'єктів лікувального процесу, бути педагогами. Адже лікарі на регулярній основі спілкуються з дітьми, а також їх батьками та іншими родичами. Вони повинні мати авторитет у сім'ї лікуючого, адже тільки спільними зусиллями і згуртованістю можна забезпечити здорове і щасливе майбутнє малюка. Основи здоров'я людини закладаються в дитячому віці, тому головні завдання доктора – вчасно помітити відхилення, призначити обстеження, поставити точний діагноз і спланувати правильне лікування.

Більш того, однією з головних задач є налагодження контакту з маленькими пацієнтами, забезпечення комфорту і почуття безпеки. Для малюків рівень кваліфікації, навички і знання, наявність дипломів і грамот – не головне. Куди більшу роль відіграє зовнішній вигляд доктора, його настрій по відношенню до дитини і образ.

Дитячі крики, капризи, істерики – ось, з чим кожен день стикаються лікарі. Все тому, що багатьох заздалегідь залякують « злими і страшними » докторами і уколами. І коли малюк приходить на прийом до фахівця, у нього відразу ж виникає негативна реакція. Здавалося б, як після цього перетворитися в очах пацієнтів в доброго чарівника?

Насправді потрібно зацікавити дитину, знайти правильний підхід. У цьому здатна допомогти красива, стильна і незвичайна спецодежа . Класичні білі строгі халати, що наводять страх і жах, благополучно йдуть в минуле. Їм на зміну приходять модні, різнобарвні костюми з веселими, нестандартними принтами, які допомагають привернути капризуль.

Згідно з сучасними дослідженнями, стильний і елегантний одяг для педіатрів справляє позитивне враження на дітей, підвищує їхню довіру до дорослого. У деяких випадках вона діє як плацебо – привабливий вигляд доктора прискорює процес терапії.

Відвідування кваліфікованого фахівця, який креативно підходить до вибору спецкостюму, позбавить від проблем, подарує малюкові спокій і позитивний настрій.

Значення уніформи

медичний костюм для педіатра Педіатра нерідко називають повноправним членом сім'ї, від якого залежить самопочуття, стан здоров'я, настрій дитини, його успіхи в розвитку, навчанні. Здоровий і щасливий малюк – це центр сім'ї. Батьки будують навколо нього своє життя, плани. Наявність професіонала в галузі педіатрії, який до того ж ще є і доброзичливою, відповідальною людиною, – запорука благополуччя меншого члена сім'ї.

Але варто пам'ятати, що малюк сприймає навколишній світ очима. Поліклініка і лікарня – гнітюче впливають на психіку крихти. Тому так важливо, щоб фахівець викликав довіру до себе. А як ще це можна зробити, як не за допомогою уніформи? Медичний одяг повинен сприяти розслабленню пацієнтів, щоб консультація у лікаря супроводжувалася веселим сміхом, а не плачем і істерикою . Яскраве забарвлення, цікавий декор, барвисті малюнки, незвичайне оформлення гудзиків і блискавок – ось, що зазвичай привертає карапузів, відганяючи всі погані думки і вселяючи радість.

Дослідники, які займаються вивченнямкольорів і їх впливом на людину, відзначають зв'язок між конкретними відтінками і психологічним настроєм. Згідно з результатами проведених експериментів, можна зробити такі висновки про колір одягу для педіатрів :

 • червоний – вселяє впевненість, заволодіває увагою;
 • помаранчевий – заряджає енергією, бадьорить;
 • зелений – викликає спокій, дарує мир і гармонію;
 • синій – надає заспокійливу дію, сприяє спілкуванню;
 • жовтий – добре впливає на роботу мозку, дарує позитив і оптимізм.

В уніформі може використовуватися і чорний колір. Він допомагає зосередити увагу на певному предметі. Також можна побачити звичайний білий халат , прикрашений оригінальним принтом або має нестандартний фасон. У колекціях одягу для медиків можна відшукати різноманітні відтінки: салатові, ніжно-рожеві, темно-вишневі, м'ятні, сині.

Основні вимоги

Весь одяг для педіатрів повинен відповідати сучасним вимогам, які пред'являються на сьогоднішній день Міністерством охорони здоров'я. Серед них варто відзначити:

 1. Гіпоалергенність – будь-які речі повинні бути зшиті з якісних тканин, які не викликають алергічних реакцій, подразнення.
 2. Зручність – це важливий критерій, адже костюми та халати повинні виготовлятися з урахуванням всіх анатомічних особливостей тіла людини. При виборі медичної спецформи слід звертати увагу на відповідність розміру. Бажано, щоб вона не була занадто вільної або вузької, не сковував рухів.
 3. Водовідштовхувальні властивості – добре, якщо виріб буде зшито з тканини, обробленої спеціальним просоченням. Вона не дозволить крові і іншим рідин проникнути в її волокна.
 4. Антистатичність – рекомендується віддавати перевагу моделям з матеріалу, який має електроізоляційні властивості. Його обробляють спеціальними складами, які перешкоджають накопиченню статистичної електрики.
 5. Довговічність – будь-який тип одягу для педіатрів повинен витримувати часті прання і дезінфікуючі обробки. Добре зарекомендували себе сумішеві тканини. Їх можна неодноразово піддавати дезінфекції та інших видів санітарної обробки. Доведено, що костюм зберігає презентабельний зовнішній вигляд.
 6. Наявність кишень. Ще один важливий чинник, на який потрібно звертати увагу. Необхідно, щоб кишені, розташовані на уніформі, були зручними і місткими. Найчастіше лікарі мусять носити з собою відразу кілька предметів, наприклад, ручки, блокноти, іграшки, цукерки, печиво (останні часто потрібні, щоб задобрити малюків і відвернути їх).

Разом з тим вироби повинні бути високоякісними, при численних праннях зберігати колір і форму, легко прасується. Якщо в складі присутня висока концентрація поліестеру, то легке прасування, згідно відгукам , забезпечене. Також не варто забувати, що під час роботи з дітьми треба багато рухатися. Тому потрібно вибирати практичні речі, які відповідають параметрам фігури і не перетискають ділянки тіла. Якщо тканина костюма буде м'якою і приємною на дотик, малюк не буде відчувати дискомфорт при контакті з матеріалом.

Звичайно, якість , зносостійкість і простий догляд грають важливу роль. Але слід пам'ятати і про гігієнічності. Тканини, які добре пропускають повітря, демонструють стійкість до різного роду забруднень і накопичення пилу, – відмінний вибір для одягу для педіатрів .

Речі для чоловіків і жінок

Сьогодні медичні установи практикують різні способи, що дозволяють швидко і безболісно встановити контакт з тими, хто проходить лікування. Особливо це стосується маленьких пацієнтів, дуже чутливих і неспокійних. Щоб допомогти педіатрам в їх складній і благородній праці, дизайнери розробили спеціальну серію медформу. Це педіатричні костюми, що представляють собою зручні та просторі штани і куртки, на яких зображені тварини або персонажі мультиків.

Медичний одяг жіночий – це те, на що діти звертають увагу в першу чергу. До неї також висуваються деякі вимоги:

 1. Костюм або халат повинен викликати асоціації з увагою і турботою. Якщо він буде добре сидіти на фігурі, це створить привабливий образ, до якого діти будуть тягнутися.
 2. Яскраві і барвисті відтінки. Нерідко білі халати викликають неприємні емоції не тільки у дітей, але і у дорослих. Тому краще відмовитися від класичного варіанта і вибрати більш цікаві тони.
 3. Фасон – складові уніформи можуть бути вільного, приталеного крою, різної довжини і ширини. Також потрібно враховувати власні відчуття, чи зручно перебувати в таких речах.

Жінки нерідко поєднують спідниці та брюки з сорочками і блузками, піджаками, жакетами. Цікаво виглядає класичний білий верх з яскравим, кольоровим низом і навпаки. За допомогою подібних виробів дами можуть підкреслити свій стиль, гідності фігури. Принтована уніформа продемонструє оточуючим, що ви стежите за модними тенденціями і намагаєтеся їх дотримуватися.

Чоловічий медичний одяг поєднує в собі сучасний фасон, стильний дизайн і гарну якість пошиття. Вона відповідає таким критеріям, як зручність, практичність, гігієнічність, зносостійкість. Зазвичай її виготовляють з натуральних тканин, в зв'язку з чим в ній комфортно перебувати протягом усього робочого дня. На ринку представлені халати, костюми, хірургічні комплекти, штани, сорочки. Стильний і модний наряд педіатра викликає позитивну реакцію у тих, що лікуються, підвищує результативність його праці.

« Модний доктор » – кращий вибір для стильного одягу

В нашому інтернет-магазині  представлений широкий асортимент   товарів. Тут можна відшукати необхідні речі за демократичними цінами. У нас ви знайдете чоловічі, жіночі медичні форми, що розрізняються за кольором, розміром, кроем. Вироби дійсно різноманітні, але їх об'єднує одне – висока якість виробництва.

Серед великого асортименту ви зможете відшукати стильні, модні і молодіжні халати, костюми, куртки, штани від виробника . Для прекрасних представниць знайдуться елегантні медичні комбінезони, спідниці, футболки-поло. Також на сайті компанії « Модний доктор » можна замовити аксесуари, зокрема:

 • шапочки;
 • захисні маски;
 • брошки;
 • подарункові сертифікати;
 • толстовки і жилетки.

До кожного товару прикріплені фото , щоб покупець міг наочно оцінити переваги вироби.

Замовлення в два кліка

Оформити замовлення пропонується прямо на сайті інтернет-магазину. Для цього потрібно авторизуватися в системі, додати товар в корзину і вказати необхідну інформацію. З будь-яких питань можна зв'язатися з менеджером по телефону. Якщо у вас виникли складності з замовленням через Інтернет, зателефонуйте за вказаними номерами, і фахівець все зробить за вас.