Халат косметолога - важлива складова іміджу

Жіночий медичний костюм (кораловий)

Дзеркальним відображенням високої кваліфікації і підтвердженням бездоганної репутації будь-якої клініки є халат косметолога. Якщо ви власник салону краси , то знаєте , що зовнішній вигляд має надзвичайно велике значення в сфері косметології . Саме тому , ми рекомендуємо подбає про стильних нарядах для своїх співробітників . Охайний , доглянутий персонал викличе у відвідувачів довіру , а косметологічні послуги по відновленню сил і перетворення зовнішності стануть для них запорукою повноцінного розслаблення і умиротворення . Ви можете халат косметолога купити в нашому інтернет -магазині Модний доктор. Ми не просто шиємо красиву спецодяг , ми пропонуємо унікальну продукцію , яка зможе гармонійно поєднуватися з єдиним стилем закладу . Такий прийом підкреслить ваше серйозне ставлення до роботи , відобразить відповідальний підхід установи і спровокує повагу у клієнтів . У нашому каталозі ви побачите величезну кількість чудових творінь різних фасонів , в різній колірній гамі , з безліччю варіантів декорування . Ми впевнені , що ви зумієте підібрати для себе ідеальний халат косметолога або такі товари , як   жіночі футболки поло , спідниці, брюки.

Сучасні халати для косметологів

Ні одна жінка НЕ захоче носити на робочому місці безформну мішкувату форму. Так що , халат косметолога повинен бути привабливим . Але не потрібно при цьому забувати про комфорт. Адже якщо рухи скуті , то виконувати процедури неймовірно складно . Про цих моментах потурбувалися ми , створивши витончені , але в той же час зручні вироби ! Всі вони відрізняються :

  • Зручністю використання . Кожен халат косметолога має простий крій , що забезпечує повну свободу рук.
  • Практичністю . Натуральні тканини з мінімальними домішками синтетики гарантують легкий догляд . Навіть такі забруднення , як маски, креми і гелі з жирної текстурою можна буде без проблем очистити.
  • Довговічністю . Зносостійкі матеріали з водовідштовхувальними просоченнями дозволять експлуатувати халат косметолога тривалий час .
  • Чарівні дизайни . Модельєри ретельно стежать за актуальними тенденціями і успішно втілюють їх в життя .

 

Ми пишаємося тим, що наші дітища володіють такими чудовими достоїнствами . Ми раді , що наші покупці гідно оцінюють нашу діяльність і постійно звертаються за оновленням гардероба до нас. Вирішуйте і ви придбати халат косметолога тут .

Халат професійного косметолога

Це візитна картка кваліфікованого фахівця . Якщо ви бажаєте робити правильне перше враження на своїх клієнток , то обов'язково замовляйте халат косметолога на сайті modney-doktor.com. Додатково до нього ви маєте шанс прикупити такі декоративні елементи , як   вишивка   або брошка .