Халат медичний: вибираємо з розумом

халат медичний жіночий

Кожна леді прагне виглядати приголомшливо. І дівчата-лікарі тому не виняток, а скоріше підтвердження. Саме тому так важливо вибрати правильний і належний   халат медичний.   Але що це означає? Давайте розбирати! Отже, грамотно підібране виріб має:

  • сидіти по фігурі , підкреслюючи вигідні місця;
  • бути комфортним : не сковувати рухів, не заважати в роботі;
  • бути безпечним : не викликати алергічних реакцій , оберігати Ваше вбрання від попадання різного роду рідин і хімікатів .

Це основні характеристики, якими повинен володіти високоякісний   халат медичний жіночий . Всі інші вимоги залежать виключно від особистих переваг : ціна , колір , фасон, тип матеріалу , з якого буде виготовлений і т.д .

В інтернет -магазинів “ Модний доктор ” представлені моделі різноманітних кроїв і забарвлень , щоб кожен міг придбати собі   халат медичний   по-душі. Листайте наш онлайн-каталог і знаходите свої ідеальні   жилетки , мед шапочки, хірургічні куртки /брюки, спідниці та т.д .

 

Як правильно   халат медичний   стильний   жіночий купити

Ви визначилися з забарвленням і всіма іншими критеріями . Далі переходимо до наступного пункту. Визначаємо оптимальні :

  • Розмір . Ключові параметри , які слід виміряти : обхват грудей, талії і стегон;
  • Крій . Рекомендуємо відштовхуватися від специфіки робочого місця : в лабораторії використовуйте   халат медичний   з довгим рукавом і коміром-стійкою , щоб захистити шкіру . Якщо дуже часто миєте руки, найбільш зручними будуть рукава   ¾ - їх НЕ потрібно постійно підвертати , і т.д .;
  • Тканина. В ідеалі варто   халат медичний жіночий купити   з сумішевої тканини . Поєднання поліестеру і бавовни дозволяє зберегти позитивні властивості обох матерій - зносостійкість , гігроскопічність і простоту в експлуатації і догляді .

Ну і зрозуміло , необхідно проконтролювати якість пошиття продукту , адже чим воно вище , тим довше буде носиться обновка.

Де взяти   халат   недорогий   медичний ?


Український виробник Modney Doctor виготовляє першосортну екіпіровку для співробітників червоного хреста : жіночий і   чоловічий медичний одяг , а також різні аксесуари для лікарів : головні убори і звичайно ж,   халат медичний жіночий   або для хлопців .