Як підібрати медичний одяг великого розміру?

Кожна сучасна жінка, яка працює в лікувальному закладі, бажає придбати не просто зручну, функціональну і практичну уніформу. Чи не менш важливим критерієм при виборі медформу є зовнішній вигляд виробу. Адже представниці прекрасної статі бажають виглядати привабливо і жіночно навіть на робочому місці. Тому, неважливо, будь то традиційний білий халат, хірургічний костюм або футболка поло -   жіночий медичний одяг   повинен бути красивим і стильним.

Але що робити, якщо у вас Plus size ? І як вибрати медичний одяг великого розміру ? Про це ми вам детально розповімо в даній статті.

Медична одяг великого розміру. Головні правила вибору

Щоб мед халат або мед костюм був не просто безликої уніформою, а яскравим і красивим робочим нарядом, який підкреслить всі витонченості пишних форм, жінкам необхідно враховувати деякі нюанси.

  • V- подібний виріз. Медичний одяг великого розміру з такою горловиною дає можливість візуально подовжити силует, роблячи акцент на гарній шиї і грудей. Навіть звичайний халат з коміром може створити такий ефект - досить лише розстебнути верхній гудзик.
  • Щільний матеріал. Тонкий і м'який трикотаж - це тканина, яка абсолютно протипоказана жінкам з пишними формами. Адже він підкреслює все “ неідеальності ” фігури. Краще віддавати перевагу медичній одежі великого розміру, виготовленої з бавовняних або сумішевих матерій. Вони дозволять гордо показати тільки те, чим є привід пишатися.
  • Відповідний розмір. Дуже важливо підібрати медичний одяг великого розміру відповідно до ваших параметрами. Тому що, занадто маленьке виріб буде виглядати безглуздо і вульгарно, а великий додасть вам ще більше обсягу і буде мати безформний вигляд.

Вибираючи медичний одяг великого розміру і користуючись вищепереліченими правилами, ви зможете візуально скорегувати свою фігуру і завжди виглядати презентабельно.

Де купити медичний одяг великого розміру ?

Всі жінки, у яких розмір одягу більше 48-го знають про те, як складно знайти медичний одяг великого розміру. Самою головною проблемою, з якою стикаються лікарі, є обмежена лінійка розмірів у багатьох виробників. Найбільш ходовими є розміри з 40 по 52, а діапазон пошиття деяких моделей буває ще меншим.

Але рішення існує. Ви маєте можливість легко і і швидко підібрати і купити стильну   чоловічу медичну одежу   і жіночу медичну одежу великого розміру від виробника Модний доктор. Крім того, компанія пропонує послугу індивідуального пошиття по доступній вартості !