Як скласти мед халат щоб він не пом'явся?

халат для лікаря

Кожен працівник медичного закладу або студент медичної академії завжди повинен мати акуратний, привабливий і презентабельний вигляд. Адже це дарує відчуття комфорту, викликає довіру пацієнтів і колег, а також демонструє високу компетентність. І хоча про професійні якості лікаря не можна судити по його одязі, ми знаємо, що саме зовнішній вигляд відіграє величезну роль у формуванні довірчих і поважних відносин з людьми, а також у створенні красивого іміджу і, як наслідок, позитивної репутації. Але як утримувати свою уніформу в охайності знає далеко не кожен. Тому ми вирішили розповісти про правильний догляд і про декілька важливих етапыв: прасування медичного одягу і її правильне транспортування.

Білий халат: що робити, щоб мед одяг був охайним?

Сучасна форма медперсоналу - це не тільки бавовняний халат для лікаря. На сьогоднішній день виробники пропонують штани, футболки, блузи та костюми, зшиті зі спеціальних матеріалів, які легко перуться, гладяться і не сильно мнуться. Однак це не означає, що можна не доглядати за робочими речами. Робити це необхідно в будь-якому випадку. Адже тільки своєчасне прання і прасування медичного одягу здатне продовжити термін служби виробів і зберегти їх привабливість на довгий час. Як це правильно робити?

  • Якщо ви носите білий халат, то таку мед одежу необхідно прати при високій температурі - 60 ° С з використанням спеціального порошку для білих речей. Якщо ваша робоча форма має інший колір, то варто вибрати температурний режим 40 ° С.
  • Прасування медичного одягу - це наступний етап. Як тільки халат для лікаря або   мед костюм жіночий   висох, необхідно його пропрасувати на прасувальнії дошці при температурі, зазначеній на етикетці. Якщо присутня вишивка, то необхідно вивернути виріб навиворіт.
  • Після цього потрібно правильно скласти халат для лікаря. Розстеліть його на рівній горизонтальній поверхні, зігніть навпіл так, щоб шви на плечах стикнулися, загніть рукава в одну сторону і, починаючи від коміра, щільно скрутіть халат в рулон.

Готово! Тепер можна сміливо класти уніформу в рюкзак або пакет і відправлятися на роботу.

Прасування медичного одягу - запорука гігієнічної безпеки!

Можливо, дехто вважає, що можна обійтися і без прасування медичного одягу. Але це не так. Саме за допомогою впливу високих температур можна повністю знезаразити робочу форму від різних бактерій і мікробів, захистивши тим самим не тільки своє здоров'я, але і здоров'я своїх пацієнтів!

Ми щиро сподіваємося, що ви скористаєтеся нашими порадами. Заходьте на наш офіційний сайт modney-doktor.com. Тут ви зможете знайти іншу корисну інформацію, а також вибрати для себе   модну медичний одяг !