Як вибрати медичний одяг для масажистів?

В кожному масажному салоні на позитивне настрій клієнта впливає НЕ тільки якість процедури, але і загальна атмосфера в закладі, красивий інтер'єр і, звичайно ж, відповідна уніформа співробітників. Красивий медичний одяг для масажистів не просто підкреслює імідж компанії, він допомагає налаштувати клієнта на масаж, розташувати його до себе і відчути себе затишно в масажному кабінеті. Охайно одягнений масажист однозначно викликає більше довіри і підкреслює рівень свого професіоналізму.

Правила вибору медичного одягу для масажистів

Медичний одяг для масажистів

Звичайно ж, привабливий зовнішній вигляд - це НЕ єдине вимога, яке пред'являється до медичної одежі для масажистів. Адже в роботі масажиста, так само, як і в роботі лікаря, існує своя специфіка і свої особливості. Масаж - це праця, який вимагає фізичної навантаження, граничної концентрації і свободи рухів. Тому, дуже важливо, щоб   медичні костюми для чоловіків   і жінок масажистів відповідала наступним вимогам:

  • Зручність. Медичний одяг для масажистів повинен в обов'язковому порядку бути максимально просторим і комфортним, щоб НЕ сковувати рухів і не заважати роботі фахівця.
  • Повітропроникність. Оскільки дана професія передбачає досить часті фізичні навантаження, дуже важливо, щоб тіло масажиста під час проведення процедур “ дихало ”.
  • Водовідштовхування. Матеріал, з якого зшита медичний одяг для масажистів, повинен бути просякнутий спеціальними просоченнями, які будуть стійко переносити вплив масажного масла, тоніків та інших косметичних засобів.
  • Зносостійкість. З огляду на те, що фахівці постійно мають справу з різними рідинами, медичний одяг для масажистів регулярно піддається пранню і відбілюванню. Тому, важливо, щоб тканини були міцними і невибагливими в догляді.
  • Гіпоалергенність. Щоб при контактуванні з шкірою пацієнта медичний одяг для масажистів НЕ викликав алергічних реакцій і шкірних подразнень, необхідно вибирати вироби, виготовлені з гіпоалергенних матеріалів.

Де придбати медичний одяг для масажистів ?

Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом медичного одягу для масажистів, представленим в інтернет -магазин Модний доктор. Тут ви побачите   медичні костюми для жінок   і чоловіків, які є абсолютно безпечними для здоров'я людини. Всі наряди комфортні і ергономічні, адже відрізняються бездоганним пошиттям, яке виконане відповідно з анатомічними особливостями людського тіла.

Ми пропонуємо вашій увазі великий вибір якісної, практичною і довговічною продукції. У нашому магазині ви легко зможете підібрати медичний одяг для масажистів в потрібній колірній гамі, яка буде відповідати корпоративному стилю!