Як вибрати спецодяг для медперсоналу в Запоріжжі: на що звернути увагу

Медична форма   – обов'язковий   спецодяг   лікарів, в якій вони повинні знаходитися на робочому місці. Основний критерій вибору – безпеку. Якісна уніформа повинна захищати   доктора   і   медсестер   від подряпин, порізів, забруднень і токсичних речовин.

Медичний одяг в Запоріжжі   представлений в каталозі магазина « Модний доктор ». Компанія зібрала продукцію від офіційних   постачальників виробників. Всі вироби відповідають вимогам якості і основним нормативам професійної екіпіровки.

Сучасний мед одяг: особливості вибору

Медичний одяг (Запоріжжя)

Жіночі та   чоловічі медичні халати   – НЕ єдиний різновид уніформи. Якщо ви хочете виглядати стильно і без шкоди професійній діяльності, зверніть увагу на чинники, які представлені в статті.

Особливості застосування

Медичний одяг ( Запоріжжя ) обов'язково повинен відповідати специфіці використання. Наприклад, для лабораторних працівників запропоновані костюми із щільного матеріалу, який стійкий до агресивного середовища. Уніформа для хірургів – комфортна і вільна. Найчастіше в ній зовсім відсутні застібки або ж вони розташовані на спині. Класичні   медичні халати   для всього медперсоналу представлені в різноманітних   моделях   і фасонах.    

Колір

Класична палітра спецодягу лікарів – біла. У каталозі магазина ви знайдете уніформу в наступних відтінках:

  • Синій і зелений – для хірургів і лікарів, які ведуть прийом.
  • Бірюзовий, червоний і бузковий – відмінно підходить медсестрам, обслуговуючому персоналу і докторам- жінкам. У цьому гамі ви знайдете   стильні   жіночі медичні халати , штани і сорочки.

Шапочки і інша екіпіровка можуть прикрашатися різноманітними візерунками. Звернути увагу на ці моделі рекомендується тим, хто безпосередньо працює з дітьми.

Крій

Медичний одяг ( Запоріжжя )   запропонований в повній розмірній сітці. Жіночі фасони відрізняються від чоловічих приталеним силуетом. Характеристики, які властиві всім виробам:

  • Комфортна посадка.
  • Не заважає під час роботи.
  • Вбирає вологу, не відволікаючи від роботи.

Експлуатаційні особливості

Мед. костюми   повинні бути міцними і зносостійкими. Під час   пошиття   виробів, які представлені в каталозі, використовуються натуральні і безпечні синтетичні тканини. Вони витримують велику кількість циклів очищення і процес дезінфекції. При цьому їх важко порвати або зіпсувати токсичним речовиною.

Матерія – м'яка, але щільна. Вона НЕ викликає алергій. При правильному виборі розміру ви НЕ зіткнетеся з проблемою натирання або передавливания ділянок тіла.   Медичний одяг в Запоріжжі   запропонований в різноманітних виконаннях і фасонах. Ви зможете вибрати довгі або укорочені брюки, халати, сорочки.

Різноманітна колірна гамма сприяє тому, щоб ви виглядали стильно і презентабельно. Доступна ціна дає можливість купувати відразу декілька костюмів.