Костюм хірургічний: поєднання зручності і функціональності

 Жіночий медичний костюм ( червоний )

До числа найбільш функціональної і комфортною медичної одягу належить костюм хірургічний. Ця уніформа використовується оперуючими лікарями і під час операції постійно стикається з шкірою пацієнта, з обладнанням та інструментами. Тому, дуже важливо, щоб така форма для лікарів відповідала всім стандартам якості і нормам безпеки. Тільки костюми хірургічні, створені з урахуванням цих вимог, будуть забезпечувати надійний захист від зараженого мікробами повітря і фізіологічних рідин, будуть підтримувати належний рівень стерильності операційної.

Де костюм хірургічний якісний купити?

Костюм хірургічний призначений для:

  • Забезпечення повної безпеки під час діагностичних, лабораторних та хірургічних процесів.
  • Уникнення прямого контакту з різними медикаментами і шкідливими мікроорганізмами.
  • Відображення професіоналізму і відповідального підходу лікаря до лікування.

Щоб костюми хірургічні виконували ці завдання, необхідно купувати їх у надійних виробників. Таких, як компанія Модний доктор!

В виробництві ми використовуємо виключно доброякісні тканини: габардин, ситець, бязь.

Вихідний матеріал, після проходження перевірки на якість, обробляється задопомогою спеціальних технологій : посилюються природні властивості натуральної матерії задопомогою спеціальних бактеріостатичних препаратів і вологовідштовхуючих просочень.

 

 

Крій костюма хірургічного відрізняється неймовірною зручністю : для шиття ми застосовуємо лекала, які враховують всі нюанси професійної діяльності хірургів.

За рахунок такої ретельної розробки, яку ми проводимо, ви можете бути впевнені, що кожне виріб, представлений нами, володіє високою якістю, зносостійкістю і привабливістю. Тому,   куртку   або костюм хірургічний купити у нас - правильне рішення !

Костюм хірургічний від ТМ Модний доктор

На сьогоднішній день медична одяг - це НЕ тільки безформні білі халати. Це привабливі і зручні вбрання для працівників медичних установ. Тому, компанія Модний доктор пропонує послугу виготовлення костюма хірургічного на замовлення. Ми надаємо своїм покупцям можливість висловити свою індивідуальність, вибравши улюблений колір і фасон костюма, що сподобався. Крім того, ми можемо нанести на обраний костюм хірургічний   вишивку   з фірмовою символікою або емблемою. Вона додасть мед одежі завершеності і презентабельності !