Красива медична спецодяг від виробника Модний доктор

 Красива медична одежа Компанія Модний доктор вже багато років займається виробництвом медичної спецодягу, тому відмінно орієнтується у смаках, потребах і побажаннях покупців. Ми представляємо увазі своїх покупців колосальний асортимент якісної і стильної мед форми, яка забезпечує працівникам медичних установ НЕ тільки комфорт під час роботи, але ще і красивий зовнішній вигляд.

Тому, якщо ви бажаєте   купити одяг для медиків , який відрізняється оригінальним дизайнерським виконанням з модними елементами крою і гармонійним колірним тандемом, то вам обов'язково варто відвідати наш інтернет -магазин.

Модний доктор - магазин кращої медичної одягу

Звичайно ж, не тільки стильний дизайн є важливим вимогою, що пред'являються до медичної спецодежі. З огляду на те, що професія лікаря, медсестри або медбрата має певну специфіку, величезна значення мають такі фактори, як довговічність і практичність уніформи. Тому, під час виробництва спецодягу для медичних працівників компанія Модний доктор використовує тканини, які добре носяться на протязі тривалого часу, легко відпираються від складних забруднень і чудово пропускають повітря, тим самим забезпечуючи медпрацівникам максимальний комфорт під час роботи.

  • Батист - натуральна тканина з додаванням невеликої кількості синтетичного волокна, завдяки якому матеріал набуває пружність, стійкість, і додаткову міцність, відмінно зберігає форму і не втрачає природних якостей. Медичний спецодяг, пошитий з цієї матерії НЕ сідає, не витягується, не деформується після прання.
  • Коттон - щільна натуральна тканина з невеликою кількістю штучного волокна. За рахунок наявності в складі тканини поліестеру, медичний спецодяг майже НЕ мнеться і не дає усадку. Тканина - міцна, термостійка, гігроскопічна, повітропроникна.
  • Габардин - синтетична тканина з додаванням бавовни. Такий матеріал має особливе плетіння : з однієї сторони тканина гладка, а з іншого має невеликий візерунок. Це робить речі водовідштовхувальними. Комфортна, що не мнеться тканина, яка пропускає повітря, не тягнеться і добре тримає форму - зносостійка, а значить і довговічна.

Медична спецодяг за доступною ціною

Магазин медичної спецодягу Модний доктор представляє вашій увазі самі демократичні ціни на ринку продажів. Ми здійснюємо всі продажі безпосередньо, не роблячи посередницьких націнок на товари.

Так що, якщо ви бажаєте вигідно   купити мед халат жіночий   або медичний костюм чоловічий, то ви прийшли за адресою.