Медичний одяг 2022: тренди в чоловічому та жіночому спецодязі

Традиційний білий медичний халат, введений у практику німецьким хірургом Теодором Більротом, вже давно не вважається обов'язковою умовою лікаря. Сучасні лікарі відмовилися від білого спецодягу на користь комфортніших костюмів інших кольорів, які не викликають почуття занепокоєння у пацієнтів. До того ж спецодяг – це форма, в якій лікар проводить весь день, а монотонний нудний халат може викликати нудьгу навіть у найоптимістичнішої людини. Тому медичний одяг 2022 року залишається затребуваним у різних кольорах і крої. Великий попит обумовлений прагненням лікарень і поліклінік створити свою модну уніформу, яка б вигідно відрізняла їх від працівників інших установ. Без змін залишаються лише основні вимоги до виробника медичного спецодягу: якість, зручність, ціна.

Однією з популярних українських компаній з виробництва уніформи є «Модний доктор», чий одяг має попит завдяки якісному матеріалу та оригінальному пошиття. У пріоритеті компанії – не безформні халати та костюми, а ретельно продуманий крій, що дозволяє виділити силует лікаря, при цьому не обмежуючи його рухів.

Чоловічий медичний одяг 2022

Чоловіча хірургічна куртка з принтом "Коали"

Усім відомо, що уніформа – візитна картка лікаря. Вона не тільки має виглядати охайно, а й свідчити про належність людини до цієї професії. Спеціальний крій, матеріал, що не мнеться, повинні давати волю рухам лікаря, а не обмежувати їх. До того ж, зовнішній вигляд лікаря просто зобов'язаний викликати довіру у пацієнта. Хто погодиться на операцію у лікаря, чий халат м'ятий і в плямах? Медичний одяг 2022 для жінок та чоловіків – це не тільки уніформа, це тренд, що набирає обертів на ринку спецодягу для різних професій. Педіатри, хірурги, стоматологи, косметологи, терапевти, медсестри та багато інших медичних працівників потребують не стільки уніформи, скільки стильного, модного, красивого та зручного повсякденного одягу. Основні критерії, за якими вигідно виділяється чоловічий медичний одяг 2022 року від ТМ «Модний доктор»:

 • надійність: міцні матеріали пошиття витримують часті дезінфікуючі маніпуляції та прання;
 • натуральність: тільки бавовна може забезпечити подих тканини, але для міцності додають і синтетичні волокна;
 • функціональність: костюм не повинен сковувати рухи та доставляти дискомфорт. 

Крім того, медичний одяг 2022 року – практичний та економний. Крововідштовхувальні матеріали допоможуть формі легко відмити, залишатися міцною і не втрачати колір.

Які види чоловічого медичного одягу можна купити у магазині «Модний доктор»? Це халати, костюми, хірургічні куртки та штани. Гарний дизайн, тканина, що дихає, зручні гумки, шнурки, застібки - основні моменти, на які звертають увагу покупці. Наявність кишень також має значення. Тому, замовляючи костюми для свого медичного штату, керівники приватних та комунальних клінік досить серйозно ставляться до вибору тканин та фурнітури, довго узгоджують дизайн та функціональність одягу для різних відділень своїх закладів.

Жіночий медичний одяг 2022

Не менш важлива уніформа – це жіночий медичний одяг. Якість, модне пошиття, натуральні матеріали, красиві кольори – важливі критерії, якими керуються жінки при виборі професійної форми. Навіть якщо це дуже суворий і серйозний лікар, жінка ніколи не відмовиться від стильного медичного халата чи костюма, в якому почуватиметься впевнено весь день. Запорука гарного настрою протягом дня – охайний одяг, який не мнеться і не брудниться. Приходячи на роботу, лікар знімає свій одяг та зливається з рештою персоналу. Важливо, щоб уніформа підкреслювала індивідуальність лікаря, почуття стилю, переваги в одязі. Жіночий медичний одяг 2022 зовсім не обов'язково має бути однотонним, приглушеним кольором. Часто це яскраві відтінки, звужені в талії халати, комірці-стійки та вузькі штани. Це стильний та яскравий одяг, який ставить лікаря на один рівень з відвідувачем. Магазин «Модний Лікар» пропонує великий вибір моделей жіночого медичного одягу, серед яких можна вибрати найбільш підходящий:

 • медичні костюми, що складаються із стильних штанів та сорочки-піджака;
 • халати, що по дизайну нагадують сукні (з вишивкою, кнопками, красивими вставками та рукавами-ліхтариками);
 • комбінезони зі зручним поясом на талії, який можна регулювати за допомогою шнурка;
 • хірургічні куртки із запахом та всілякими принтами;
 • вкорочені, звужені штани, джоггери та класичні штани;
 • жилети;
 • толстовки;
 • шапочки;
 • футболки поло.

Всі моделі дуже сучасні, яскраві та модні. Кольори можна підібрати на свій смак. В асортименті яскраво-рожеві, фуксія, хакі, шоколад, слива, фісташка та навіть чорні костюми. Укорочені та подовжені куртки та піджаки – мастхев для кожного поважаючого себе молодого лікаря-косметолога чи стоматолога.   

Усі фото колекції медичного одягу для чоловіків та жінок ви можете переглянути на сайті магазину «Модний Лікар». 

Як вибрати правильний розмір?

Жіночий медичний костюм (пудра) "Меггі"

Щоб визначити, який розмір вам потрібен, зверніть увагу на розмірну сітку, яку розміщує на сайті виробник. Як правило, розміри збігаються із загальноприйнятими в Україні стандартами. Майте на увазі, що медичний одяг виготовлений з бавовни з додаванням синтетичних матеріалів, які не завжди мають достатню еластичність. Цей момент враховується під час пошиття одягу. Перед покупкою правильно зніміть усі виміри та проконсультуйтеся з операторами магазину, які допоможуть підібрати максимально відповідний розмір. Медичний одяг великих розмірів може бути відшитий за вашими індивідуальними мірками.

Також у продажу мед одяг для вагітних лікарів, чий комфорт в першу чергу залежить від правильно підібраних матеріалів та фасону.

Види тканин, що використовуються для пошиття медичного одягу

Компанія «Модний Лікар» широко використовує кольорову гаму, модну у повсякденному одязі. Що стосується тканини, вона називається Garant Light і складається на 35% з бавовни та 65% з поліестеру. Завдяки вмісту синтетики тканина чудово зберігає форму, не мнеться, швидко очищається навіть за низьких температур води. Якщо замовник бажає пошити одяг із інших матеріалів, ми з радістю йдемо йому назустріч. Основні вимоги, яким має відповідати правильний медичний текстиль, це крововідштовхування. Адже всі знають, що кров дуже важко відмивається, а з бавовни її можна вивести тільки шляхом тривалого відбілювання та кип'ятіння. Тому технології передбачають використання сумішевих тканин, які роблять річ більш міцною, довгослужбовою, бактерицидною, що захищає лікаря від біологічних рідин та мікробів. Якщо костюм зшитий з правильної тканини, рідина, що потрапила на нього, не вбирається, а стікає по поверхні. Це одна з умов захисту лікаря від інфекцій, якими може страждати людина, яка прийшла на прийом. Те, що тканина не потребує додаткового підкрохмалювання, теж є плюсом. Після прання костюм набуває колишнього вигляду, служить від 2 до 5 років, витримує понад 150 прань. Такими мають бути гарантії виробника одягу для медпрацівників. ТМ «Модний Доктор» бере на себе ці зобов'язання, чим заслуговує на схвалення та популярність з боку замовників.

Основні функції спецодягу для лікарів

Медичний одяг 2022 – це комфорт та стиль, індивідуальність та причетність до команди. Окремий колір одягу для певного відділення – це зручно і для медперсоналу, і для керівництва, і пацієнтів. Ретельно підібрана уніформа не лише захистить медика від контакту з кров'ю, ліками та іншими речовинами, а й позначить його сферу діяльності:

 • одяг для проведення операцій (хірургічний) не повинен містити застібок, блискавок та гудзиків, тобто виключати потенційні місця скупчення мікроорганізмів;
 • для прийому в медичних кабінетах, у стаціонарному відділенні – немає строгих обмежень. Основна вимога – охайність та зручність, щоб лікар спокійно проводив прийом пацієнтів протягом робочого дня;
 • для патологоанатомічних маніпуляцій – щільні, вологозахисні костюми, які захистять від потрапляння на шкіру крові.

Хоча за функціями уніформа різних медичних професій різниться, основна вимога одна: чистота. Кожна зміна повинна починатися з одягання чистої уніформи. Чим більше прань і обробок перенесе одяг, тим гірше може виглядати. Тому дуже важливо, щоб матеріал був зносостійким. Найкраще, щоб у гардеробі лікаря було кілька запасних костюмів. Друга важлива умова – повітропроникність. Якщо тіло в одязі дихає, мозок працює ефективніше. Третє – зручність та відповідність сезонності. У спеку важко проходити весь день у костюмі з довгим рукавом. Тому літній медичний одяг 2022 року передбачає наявність модних рукавів «три чверті» та коротких «ліхтариків». Зимовий варіант закритіший, щоб лікарю було тепло протягом дня.

Одяг для косметологів, стоматологів, співробітників б'юті-сфери

Якщо лікарняний одяг має бути міцним і функціональним, то співробітники естетичної медицини більш вільні у своєму виборі. Їхня спецформа має бути, перш за все, модною і красивою. Брошки, пояси-банти, інші аксесуари – відмінна риса, яка виділяє косметолога та стоматолога від терапевта. Медичний одяг 2022 для естетичної сфери – витвір мистецтва, який може позмагатися у красі з одягом провідних дизайнерів сучасності. У магазині «Модний Лікар» є у продажу спецформа для таких професій. У спеціальному розділі ви можете обрати фасон та колір костюма.

Сучасний медичний сервіс розвивається семимильними кроками у бік зручності пацієнтів. Клініки та медичні центри роблять все можливе, щоб пацієнт був задоволений не лише якістю послуг, а й зовнішнім виглядом лікарняних стін, персоналу. Оптові замовлення на спецодяг для медичних інституцій вказують на те, що прагнення краси в усьому не оминає Україну. Навіть державні заклади медицини прагнуть одягати свій персонал в одному стилі, кольоровій гамі. Тепер медпрацівникам не потрібно самостійно дбати про те, щоби придбати уніформу. Її централізовано замовляють під індивідуальні мірки та дизайн у швейних компаній.

Як оформити замовлення у магазині «Модний Лікар»

Щоб оформити замовлення у нашому магазині, вам потрібно знайти необхідні товари та покласти їх у кошик. Не забудьте звірити свої виміри перед тим, як вибрати потрібний розмір. Вкажіть ваші ПІБ, місто проживання та номер телефону. Наші оператори зв'яжуться з вами, щоб уточнити всі деталі угоди. Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією «Нова пошта», яка привезе ваше замовлення в будь-яку точку країни за 1-3 дні. Вартість доставки залежатиме від ваги посилки. Зазвичай вона не перевищує 80–100 грн.

Якщо ви не знайшли на сайті фасон костюма, який бажаєте, не біда. Ви можете зв'язатися з нами, щоб обговорити можливість індивідуального пошиття. Ми з радістю йдемо назустріч вашим ідеям та побажанням.