Медичний одяг для ветеринарів

Медичний одяг для ветеринарів від Модного лікаря

Жіночий медичний костюм

Ветеринари – головні друзі тварин, адже вони щодня опікуються здоров'ям братів наших менших. Медичний одяг для ветеринарів має такі ж найвищі стандарти, як і для інших медиків. Також догляд за такими речами відрізняється низкою особливостей, оскільки лікар щодня контактує з шерстю.

Ветеринарний спецодяг має бути:

  • зручним;
  • безпечним;
  • практичним.

Уніформа лікарів та лаборантів має відповідати певним стандартам. Медичний одяг для ветеринарів не тільки відповідає їм, але й має стильний дизайн і високу якість. Завдяки яскравим кольорам, малюнкам та великій кількості аксесуарів кожен лікар може підкреслити свою індивідуальність та завжди привабливо виглядати на роботі.

Великий асортимент дає змогу підібрати кілька комплектів на всі випадки життя. Наприклад, халат для теплої погоди, а жилет та костюм для зими.

Одяг для ветеринарів може бути як чоловічим, так і жіночим. Безліч фасонів дозволяє вибрати стильний, сучасний та гарний комплект.

Плюси медичної форми нашого магазину

Ми не тільки магазин, а й виробник одягу, а тому ретельно відбираємо якісні тканини, міцну фурнітуру, щоби використання продукції приносило задоволення.

При пошитті використовуються натуральні тканини, а лекала розробляються таким чином, щоб кінцевий виріб добре сидів і не сковував рухів. Такий підхід необхідний, адже лікар має почуватися комфортно на роботі. Також ми використовуємо водовідштовхувальні тканини. Вони дозволяють убезпечити лікарів від контакту з різними рідинами, вовною, пір'ям.

Сучасний та модний дизайн – ще одна причина вибрати наш магазин. При виробництві ми намагаємося уникнути звичних моделей і привнести родзинку. Завдяки цьому медичний одяг для ветеринарів може мати малюнок, вишивку, соковитий колір. Щоб створити образ особливим, можна підібрати незвичайні аксесуари: маску з принтом або шапочку контрастного відтінку. Для любителів класики є білі халати практичних фасонів.

У чоловічих моделях велику роль відіграє не лише якість, а й деталі. Стоячий комір у сорочках та гудзики мають великий попит серед покупців.

Кожен продукт має своє призначення та виконаний відповідно до вимог. Хірургічний медичний одяг має просочення. Халати більше підходять для прийому пацієнтів та консультацій, а тому легко знімаються та можуть використовуватися поверх повсякденного одягу. Всі матеріали зносостійкі, а тому довго служитимуть.

Як правильно вибрати одяг?

Чоловічий медичний костюм

Медичний одяг для ветеринарів підбирається залежно від завдання. Одні комплекти вільніші, деякі з них дарують велику можливість для рухів. Також важливими є і переваги лікаря, адже деякі люблять приталені фасони або мають особливі вимоги до довжини.

Перед покупкою потрібно визначити розмір. Медичний одяг для ветеринарів шиється за стандартними розмірними сітками і має безліч розмірів. Можна ознайомитися з нею на сайті та провести виміри будинку. Також варто звернути увагу на спосіб фіксації костюма. Це може бути блискавка, кнопки або гудзики.

Костюми для ветеринарних лікарів можуть мати різний розмір рукава, що зумовлено сезоном. Ці параметри вказуються в описі кожної моделі та допоможуть підібрати форму за сезоном.

Найчастіше медичний одяг для ветеринарів виготовляється із натуральних тканин. Найбільшою популярністю користується котон та його види. У каталозі представлені речі зі стрейчу, який краще сідає по фігурі.

Колір підбирається індивідуально. Є однотонні моделі, а також медичний одяг для ветеринарів із візерунками чи декором. Кожен виробник регулярно розробляє нові забарвлення, щоб догодити мінливим побажанням клієнтів. Популярний тренд сьогодні – Україна та її символіка в одязі. У розділі жіночі медичні костюми ви знайдете товари з вишивкою чи прапором України. Їх доповнюють шапочками у тій самій стилістиці.

Замовлення та доставка

Покупки онлайн для лікаря – порятунок, адже часто просто нема часу йти до магазину та підбирати продукцію.

Першим етапом покупки є пошук потрібної моделі. Для цього достатньо переглянути фото та ознайомитися з характеристиками. Після того, як медичний одяг для ветеринарів обраний, можна зібрати кошик та сплатити замовлення. Вартість товарів магазину доступна. Також ми часто проводимо акції, які поширюються на весь асортимент, що зручно для охочих заощадити.

Завдяки навігації сайту медичний одяг для ветеринарів буде підібраний відповідно до розміру та доставлений у термін на потрібне відділення пошти. Для більшої економії можна викликати кур'єра.

Можливий обмін та повернення продукції. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером та розповісти причину, а співробітник допоможе вирішити проблему.

Наш магазин працює як із роздрібними, так і оптовими покупцями. Ціна на позиції може змінюватись в залежності від обсягу замовленої продукції.

Якщо ваш запит « ветеринарний костюм купити », тоді переходьте в розділ чоловічого медичного одягу та робіть покупки вдома.