Медичний одяг: що потрібно знати перед покупкою в Дніпрі

Зовнішньому вигляду   медсестер і лікарів   прийнято приділяти пильну увагу.   Медична форма   повинна бути НЕ тільки красивою, але і мультифункціональної, зручною і презентабельною.  

В асортименті магазину « Модний доктор » зібраний   медичний одяг ( Дніпро )   кращих українських і зарубіжних   виробників.   Перед покупкою   спецодягу   рекомендується заздалегідь оцінити специфіку її використання: робота з пацієнтами на прийомах або під час операції, лабораторне застосування.

Призначення уніформи лікарів

Медичний одяг (Дніпро)

Медичний одяг ( Дніпро )   виконує дві основні функції:

  1. Захист працівника.
  2. Забезпечення комфорту і зручності.

Робочий процес безпосередньо пов'язаний НЕ тільки з ризиком зараження, а й з токсичними речовинами, якщо мова йде про лабораторне дослідження аналізів. Це може викликати неприємні наслідки, тому лікарі зобов'язані на робочому місці носити спеціальну уніформу.  

Сучасні виробники шиють  моделі, враховуючи специфіку застосування спецодягу. Вироби забезпечують надійний рівень комфорту, не сковуючи при цьому рухів.

Вся продукція, яка представлена в каталозі, відповідає сучасним вимогам якості. Жіночий і   чоловічий медичний одяг   представлені в різноманітному виконанні. Сьогодні   мед. костюми   – це практична і   стильна уніформа з індивідуальними особливостями.

Характеристики виробів

  • Для   пошиття   використовують натуральні волокна або безпечну синтетику, яка НЕ викликає алергічний реакцій.
  • Матерія легко очищається і не псується навіть під впливом агресивних засобів.
  • Відрізняється високою зносостійкістю. Витримує постійні прання і дезінфекцію.
  • Гігроскопічна. Швидко вбирає вологу, не відволікаючи від робочого процесу.

Медичний одяг ( Дніпро )   відповідає специфіці застосування. Він легко знімається і надівається. Лікар НЕ стикається з постійною проблемою спуску рукавів. Крім цього,   мед. одяг   приємний і довговічний в носінні. У каталозі представлена продукція в різноманітної колірній гамі. Лікарі-педіатри зможуть також вибрати вироби з візерунками, які порадують малюків.

Основні різновиди виробів

Чоловічий та   жіночий медичний одяг   розподіляється на 4 основних категорії:

  1. Костюми. Основні складові: брюки і сорочка. Моделі для жінок відрізняються виключно приталеним силуетом.   Медична одежа ( Дніпро )   для операцій представлена без застібок або зі спеціальними кнопками на спині.
  2. Медичні халати. Звична і універсальна уніформа, яку носить весь медперсонал. Запропоновано в різноманітних фасонах і з комфортною довжиною.
  3. Штани. Одна з складових частин. Популярні варіанти: на застібках, з гумками або зав'язками.
  4. Уніформа хірургів. Відрізняється багатослойністю і передбачає кілька конструктивних частин.

Вибір продукції

Медичний одяг ( Дніпро )   закуплений з виробництва безпосередньо у   постачальників. Перед покупкою визначте специфіку використання і ваше професійне спрямування. Можливо, вам буде потрібно придбати костюм з додатковими захисними властивостями.