Медичний одяг Одеса: якою має бути ідеальна одяг для лікарів

Вимоги, яким повинна відповідати   медичний   одяг   в Одесі, документовані ГОСТом і нормами СанПіН. Сучасні   виробники   забезпечують різноманітність кольорів і   стильних моделей, які не порушуючи цих вимог.

Якою буває   медична форма

Медичний одяг Одеса

В залежності від спеціалізації і сфери діяльності працівника, комплект медичного   спецодягу   може складатися з:

 1. Медичного халата. У минулому   медичний одяг чоловіча  , не відрізнявся від жіночого. Сьогодні   постачальники   пропонують лікарям і   медсестрам   приталені варіанти халатів з різною довжиною рукава.
 2. Медичного костюма. Складається з вільної сорочки і штанів. Рукава сорочки можуть бути короткими або довгими. Мед.костюм популярний у старшого і середнього персоналу, завдяки більшій функціональності.
 3. Хірургічного костюма. Така   мед.одежа   складається з сорочки з довгими рукавами і штанів. Уніформа хірургів завжди без ґудзиків і блискавок. Замість них використовуються тасьми.

В комплект входять:

 • Шапочка.
 • Маска. Згідно стандартам, лікар повинен міняти її кожні три години.
 • Опціонально   медичний одяг Одеса   може бути доповнений захисними нарукавниками. Вони необхідні при будь-якому оперативному втручанні.
 • фартух. Медичні фартухи виготовляють з клейончатої або прогумованої матерії і використовують як додатковий захист при роботі з токсинами або біологічними рідинами.

Менш поширеним варіантом мед.одежі є медичне плаття.   Особливу уніформу використовують патологоанатоми і фельдшери швидкої допомоги. Для перших важлива посилена захист, для других – функціональність.

Медичний одяг Одеса: критерій стерильності

Мед.костюми   і халати бувають стерильними і нестерильними. Нестерильні комплекти використовують в терапевтичних відділеннях, стерильні – в хірургічних, інфекційних та відділеннях акушерства і гінекології.   Незалежно від спеціалізації, кожен працівник повинен мати НЕ менше трьох комплектів форми. Зміна одягу відбувається:

 • Двічі в тиждень в терапевтичних відділеннях;
 • Після кожної операції в хірургії;
 • Щотижня в лабораторіях.

Медичний одяг Одеса: матеріали та кольори

Для медичної одягу обов'язковими вважають:

 • Гіпоалергенність матеріалів;
 • Зносостійкість;
 • Наявність водовідштовхувальних властивостей;
 • Здатність витримувати регулярну стерилізацію.

Усім цим вимогам відповідають сумішеві тканини з різним вмістом поліестерових волокон і бавовни. Додатково їх просочують водовідштовхувальними складами.   Сучасні   медичні халати   і навіть хірургічні куртки виробляють з тканин різних кольорів і з принтами.

« Модний доктор »: стильний медичний одяг по відмінним цінами

Інтернет-магазин   « Модний доктор »   пропонує працівникам охорони здоров'я медичний одяг по доступній вартості і в широкому асортименті. У магазині представлені:

Для   пошиття   використовуються тільки сертифіковані тканини. Доставка здійснюється по всім регіонам України.