Медичний спецодяг - символ благородної професії

Жіночий медичний костюм (сапфір)

Практично кожна діяльність передбачає спеціальний одяг , який буде відповідати специфіці роботи і забезпечить комфорт в експлуатації . Теж саме стосується медичного спецодягу . Він не просто виконує ці важливі функції , а й формує особливе , довірче ставлення пацієнтів до персоналу установ охорони установ . Адже НЕ дарма кажуть , що зустрічають по одягу . Ця приказка , як ні  до нікого іншого, відноситься до служителів клятви Гіппократа . Погодьтеся , коли ви приходите в лікарню і бачите неохайний , брудний зовнішній вигляд лікаря , щось не замислюєтеся про його кваліфікації . Він просто не вселяє вам довіри . Щоб співробітники завжди мали хорошу репутацію і бездоганний вигляд , потрібно купити медичний спецодяг доброякісний в інтернет-магазині Модний доктор. Ми вже багато років займаємося проектуванням і виготовленням добротної продукції для працівників поліклінік , лікувальних центрів , аптек, стоматологій , косметологічних салонів . Так що , в нашому каталозі ви знайдете різну медичну спецодяг : чоловічі і   жіночі футболки поло , брюки, спідниці, хірургічні куртки, костюми .

Спецодяг високої якості для медиків

Функціональність нашої компанії ґрунтується на єдиному девізі : “ високоякісність = задоволений клієнт ”. Тому , вся медична спецодежа з нашого асортименту відповідає європейським стандартам і має незаперечні переваги :

 

 

  • Чи гарантує абсолютну чистоту і поєднується з санітарними нормами.
  • Шиється з міцних матеріалів . Натуральні тканини з невеликим відсотком синтетики витримують часті хімічні обробки , що не втрачаючи при цьому свій колір і не деформуються .
  • Медичний спецодяг має гладку поверхню , за рахунок чого відмінно відштовхує біологічні речовини і не дозволяє розмножуватися патогенним мікроорганізмам .
  • Ергономічність . Зручний фасон і вільний крій НЕ обмежує руху і не заважає працювати .

Крім цих характеристик, розповімо вам ще про одну важливу . Це привабливість . Медична спецодяг - це не просто частина іміджу конкретного трудящого , це головна складова всієї медичної організації .

Медичний недорогий спецодяг

З перерахованих вище достоїнств наших товарів , ви могли подумати , що вам це не по кишені. Але це зовсім не так. Оскільки ми самі є виробниками , то:

  1. Ви НЕ переплачуєте за послуги посередників .
  2. Користуєтеся нашими постійними акціями та бонусами.
  3. Отримуєте шанс придбати медичну спецодяг оптом з хорошою знижкою .

Ну і куди ж без аксесуарів ? Замовляйте також шапочки, рукавички і   жилетки . А якщо у вас виникнуть питання , то ми з радістю дамо на них відповіді . Будемо вам раді .