Модна медичний одяг: шлях до довіри пацієнтів

 Модний медичний костюм Якщо запитати лікаря, який має бути спецодяг для медиків, найбільш популярними відповідями будуть « комфортним », « якісним », «той, що не стискує рухів ». Іншими словами, уніформа повинна бути зручною і функціональною. Цьому правилу і слідують фірми, чия спеціалізація –   пошиття медичної одягу .

Фахівці розуміють, що важлива не тільки практичність, але і естетична сторона. Охайного і стильного зовнішнього вигляду вимагають від співробітників в медичних центрах і клініках. Крім того стильний медичний одяг підкреслює професійний статус і харизму лікаря.

Що пропонує виробник « людям в білих халатах »

Незважаючи на те, що люди асоціюють медиків з білими халатами, одним халатом комплектація уніформи в лікарнях НЕ обмежується. Зовнішній вигляд мед. одягу залежить від спеціалізації лікаря.

Модний медичний одяг лікаря -терапевта

Форму терапевтів використовують і інші медичні працівники – провізори в аптеках, студенти-практиканти. Форма терапевта може складатися з:

 1. Халата. Є жіночі та чоловічі моделі. Чоловічі медичні халати виробники шиють з довгими рукавами. Жіночі халати можуть мати тричетвертний або короткий рукав. Сучасні жіночі халати часто мають приталений силует.
 2. Медичного костюма. Він складається з брюк та куртки з коротким рукавом або футболки-поло. Остання популярна в приватних клініках. Стильні медичні костюми носять і чоловіки, і жінки. Модна медична одяг від сучасних магазинів включає і жіночі варіанти костюма – блузон з довжиною рукавів ¾ і міді спідниця- олівець.
 3. Медичної сукні. Медичні сукні мають приталений силует. Рукава можуть бути будь-якої довжини.

Модний медичний одяг хірурга

Хірурги носять халати тільки під час огляду пацієнтів. Уніформа ж для оперативних втручань складається з:

 • Вільних штанів на тасьмі – гудзики і блискавки в операційній неприпустимі.
 • Хірургічноїкуртки з довгими рукавами.

Модний медичний одяг для фельдшерів

В силу специфіки роботи ( часті виїзди по викликам, надзвичайні ситуації ) форма фельдшерів складається з комбінезона і куртки.

Одяг пошитий з щільною вологовідштовхувальною тканини і забезпечена світловідбивачами. Під комбінезон надягають медкостюм.

Модний медичний одяг: сучасні тенденції

Професійна мода дозволяє лікарям, медсестрам та іншому медичному персоналу підкреслити власну індивідуальність з допомогою уніформи.

Одяг медиків представлена в різних колірних гамах. Білий халат потихеньку відходить в минуле. Можна купити модний медичний халат зеленого, жовтого, бузкового та інших кольорів.

Довжина халата теж може бути різною. Жінкам медикам під штани рекомендується надягати халати нижче стегна. Халат, надітий з спідницею, повинен на кілька сантиметрів прикривати коліна.

Чоловікам-медикам варто підбирати довжину халата, виходячи з росту та комплекції.

Медичні костюми для терапевтів теж радують різноманітністю. Чоловіки замість звичної куртки можуть вибрати стильну сорочку. Для жінок-терапевтів передбачені завужені моделі брюк напівспортивного типу, спідниці з розрізами і елегантні сорочки з короткими рукавами.

Хірургічний костюм не передбачає подібної свободи. Але при бажанні для огляду пацієнтів хірург може вибрати цікаву куртку однотонну або з принтом.

Модний медичний одяг: важливі деталі

Навіть звичайної уніформі можна надати нотку унікальності задопомогою невеликих деталей, доданих при пошитті. Модний медичний одяг може відрізнятися:

 1. Колірними акцентами. Кольоровий рядок ( червоний, блакитний, зелений ) на білому халаті або медичної куртці створює контраст і відмінно доповнює образ.
 2. Вишивка і аплікаціями. Такі прикраси можна використовувати, якщо вони НЕ заборонені регламентом медичного закладу. Зрозуміло, подібних деталей не повинно бути багато. Однієї « колірної плями » на рукаві або грудей буде досить.
 3. Формою коміра. Особливо популярні куртки, блузи та сукні з виложистими комірами сорочкового типу або коміром-стійкою. Вони завжди виглядають ошатно і стильно. Можна замовити уніформу з V- подібним вирізом або вирізом-човником.
 4. Фурнітура. Питання фурнітури актуальна для терапевтів, оскільки в хірургічних костюмах, використовують нічого, крім зав'язок. Решта медпрацівники можуть вибирати між:
  • халатами на ґудзиках або змійках;
  • медичними куртками на кнопках або суцільнокроєними;
  • сукнями і комбінезонами з різними типами застібок.
 5. Декоративними доповненнями. Сюди відносять накладні кишені, погони, планки, що приховують застібку, пати на рукавах.

Вибір одягу для медиків: на що звернути увагу

Щоб лікарська уніформа добре сиділа, мала презентабельний вигляд і при цьому була ергономічною потрібно:

 • Звертати увагу на щільність матеріалу. Оптимальна щільність медичної одягу – 140-195 г /м 2 . Речі з щільної тканини служать довше і виглядають дорожче.
 • Вибрати правильний склад тканини. Важливо враховувати, що мед. одяг часто піддається пранню, стерилізації та прасування. Підвищити стійкість полотна до інтенсивних впливів допоможуть синтетичні волокна. Оптимальним варіантом буде сумішеві тканини з бавовни і поліефіру.
 • Перевіряти якість рядків і фурнітури. Шви форми повинні бути рівними, гудзики – міцно пришиті і закріплені з вивороту. Кнопки – виконані з нержавіючої сталі, щоб речі при пранні НЕ зіпсувала іржа.
 • Віддавати перевагу одягу з кишенями. Кілька кишень доречні на будь-який уніформі.
 • Зрозуміло, вибирати медичний одяг потрібно по розміру. Занадто вузький буде сковувати рухи. Занадто широкий – заважати в роботі і виглядати неохайно. У зимовий час року допустимо використовувати форму на розмір більше.

Модний медичний одяг для самих стильних докторів

Магазин медичного одягу   « Модний доктор » пропонує медикам України самий великий вибір:

 • Халатів;
 • Медичних костюмів;
 • Комбінезонів;
 • Сорочок з короткими рукавами;
 • Суконь.

При пошитті « Модний доктор » використовує найкращі сертифіковані матеріали. Швидка доставка в будь-який регіон країни гарантована.