Модні мед халати для лікарів. значення кольорів

 модний мед халат

Співробітники медичних установ зобов'язані в плині всієї зміни носити спеціальну уніформу, яка відповідає багатьом вимогам : гігієнічність, зручність, практичність. Спочатку мед одяг був дуже НЕ примітним і обов'язково білим, проте за останні десятиліття він перетерпів значні зміни. І на сьогоднішній день все частіше можна побачити медиків, на яких надітий модний мед халат стильного фасону і яскравою забарвлення. З чим це пов'язано ? По- перше, кожен лікар, медсестра або медбрат бажає виглядати презентабельно і красиво на робочому місці. По- друге, недавні дослідження довели, що   білий халат мед одяг   діє на пацієнтів гнітюче, викликаючи в їх пам'яті неприємні спогади про попередні хвороби. Ось чому з'явилися альтернативні варіанти медичної форми. Тепер можна підібрати блакитний або рожевий мед халат, чорний мед халат, червоний або жовтий хірургічний костюм.

Як правильно вибрати модний мед халат?

Дослідники, які займаються вивченням кольорів і їх впливом на людей розповідають, що існує сильний зв'язок між певним відтінком і психоемоційним станом людини. Ось чому медперсоналу необхідно серйозно підійти до вибору модного мед халата. Вчені з'ясували наступне :

  • Синій і зелений колір має заспокійливий вплив на психіку.
  • Помаранчевий надає енергії і бадьорості.
  • Червоний або рожевий мед халат служить стимулом для мозкової діяльності і викликає впевненість.
  • Чорний мед халат знімає напругу і допомагає зосередитися.

На сьогоднішній день існують НЕ тільки однотонні футболки, штани і халати. Багато виробники пропонують моделі медичних нарядів з різними принтами і іншими декоративними елементами. Однак варто підбирати ту або іншу одежу по кольору в залежності від своєї спеціалізації. Педіатри, масажисти і косметологи можуть сміливо купувати прінтованний модний мед халат. А ось кардіологам, невропатологам і хірургам потрібно відмовитися від такої форми і зробити вибір в користь стриманих однотонних матеріалів.

Де купити зручний і модний мед халат?

Погана якість пошиття і непривабливість фасону псують зовнішній вигляд будь-якого лікаря. Тому, компанія Модний доктор, що займається створенням   красивого медичного одягу   прагнить до того, щоб кожен халат був НЕ тільки зручним і практичним, але і красивим.

Так що, якщо ви шукали магазин, в якому можна придбати якісний і в той же час модний мед халат, тоді вам безсумнівно варто відвідати офіційний сайт modney-doktor.com. Тут серед величезного кількості різного мед одягу ви обов'язково знайдете те, що шукали.