Модний доктор - виробник добротних товарів

Жіночий медичний костюм (фісташка)

Сфера медицини активно розвивається і тому все більше уваги приділяється питанням санітарії і гігієни в установах охорони здоров'я . Модний доктор - компанія , яка крокує в ногу з часом , прогресує і зміцнює свої позиції на ринку . Ми враховуємо європейські стандарти , так що шиємо виключно високоякісні робочі убори для медсестер , медбратів , фармацевтів , косметологів , ветеринарів , а ще кухарів . Це унікальні творіння , які є невід'ємними атрибутами в гардеробі кожного медпрацівника : чоловічі і   жіночі медичні костюми , футболки поло, спідниці та брюки. Крім того, що медичний одяг “ Модний доктор ” створює ідеальний професійний стиль, вона також дає відмінний шанс виглядати досить привабливо . Кілька років сучасна мода торкнулася і цієї індустрії . Тепер частіше в лікарнях можна зустріти працівників в красивих , яскравих накидках, з кумедними розмальованими шапочками на голові . Велика кількість витончених і елегантних медичних нарядів пропонує Модний доктор. Тут кожен зможе підібрати собі бездоганний діловий look .

Інтернет -магазин спеціалізованого одягу Модний доктор

Над всього ми цінуємо якість . Звичайно, зовнішня привабливість і Модний доктор про неї не забуває , але в першу чергу , форма зобов'язана виконувати свої головні функції :

  1. Бути стійкою термічним обробкам . Медодяг постійно піддається інтенсивним очищеням паром і водою дуже високою температури . Важливо, щоб після цього він зберігав свій початковий стан , не втрачав колір і не деформувався .
  2. Дихати . Оскільки лікарі чимало часу проводять в закритих приміщеннях , особливо хірурги то фірма Модний доктор виробляє   хірургічні куртки   і інші твори з натуральних матеріалів , які добре пропускають повітря .
  3. Бути гіпоалергенної . В уніформі доводиться працювати довгі зміни і нічні чергування . Так що , тканина повинна бути м'якою і приємною до тіла , не викликати алергічних симптомів і подразнень .
  4. Водовідштовхування і стійкість до хімічних впливів . Вироби Модний доктор відштовхують агресивні речовини і оберігають шкіру від пошкоджень .

 

Співробітники медустанов ретельно стежать за стерильністю і за захищеністю своїх пацієнтів . Щоб швидко досягти цього ефекту , вам потрібно зайти за необхідними аксесуарами в Модний доктор. Ми об'єднали в своїй продукції властивості , які потрібні для порятунку життів і надання першої допомоги .

Модний і стильний доктор - це можливо !

Послугами підприємства Модний доктор користуються багато поліклініки , стоматологічні клініки , салони краси в Україні . Адже головна наша мета - комфорт і безпеку клієнтів !