Одяг для стоматологів повинна відповідати професії

Жіночий медичний костюм (стрейч/синій)

Коли ви приходите в яку-небудь організацію , на що ви спочатку звертаєте свою увагу ? Напевно , це інтер'єр приміщення і зовнішній вигляд персоналу . Два цих критерії - візитна картка будь-якого установи . І стоматологічна клініка НЕ виняток . Якщо ви бажаєте справити на своїх клієнтів гарне перше враження , то інтернет -магазин Модний доктор допоможе вам в цьому , запропонувавши красиву і якісну одяг для стоматологів . Вона підкреслить ваш професіоналізм і авторитетність , викличе позитивні емоції , повагу і створить довірчі відносини з пацієнтами .

Стоматологічний одяг - різновид спецодягу , що має характерні особливості , зумовлені специфікою діяльності . Стоматологи тривалий час знаходяться в одному положенні , стикаються з ризиком зараження інфекціями . Саме тому , уніформа цих лікарів зобов'язана бути придатною . Переходьте в наш каталог, тут ви знайдете не тільки одяг для стоматологів , а й жіночі ,   чоловічі медичні халати , штани, футболки поло.

Де купити добротний одяг для стоматологів ?

Що має на увазі “ добротність ”? По- перше , одяг для стоматологів повинен бути комфортним . По- друге , він передбачає відповідність деяким вимогам :

  • Хороший матеріал . Оскільки , повсякденна робота цих фахівців безпосередньо пов'язана з препаратами та засобами , які складно відпираються , то матерія виготовлення повинна поєднувати в собі натуральні і синтетичні тканини . Це забезпечує міцність , надійність , водовідштовкування і в той же час хорошу циркуляцію повітря .
  • Правильний крій . Одяг для стоматологів , так само, як і   хірургічні куртки , повинен максимально прикривати тіло , таким чином захищаючи від потрапляння на шкіру небезпечних речовин . Але, незважаючи на щільне прилягання , убір НЕ може сковувати і ускладнювати руху .

 

Сучасні медики неймовірно вимогливі до своєї форми . Вони ретельно перевіряють високоякісність і зручність продукції перед покупкою . Ми вважаємо , що це вірний підхід до такого складного завдання . І, виходячи з цього , виготовляємо одяг для стоматологів , терапевтів , хірургів , медсестер і фармацевтів , що відповідає всім санітарним нормам і європейським стандартам.

Одяг високої якості для стоматологів по прийнятній вартості

Думаєте , що таке співвідношення реально тільки в паралельному всесвіту ? Ми вас переконаємо . На офіційному сайті modney-doktor.com ви зумієте відшукати ідеальну одяг для стоматологів за доступною ціною . Ми пропонуємо бонуси для постійних покупців , приємні знижки для оптовиків і регулярно поповнюємо новинками розділ “ Розпродаж ”. Заходьте до нас і переконайтеся в цьому самі .