Одяг для стоматологів: основні вимоги

Стоматологи - це лікарі, робота яких має особливу специфіку. В першу чергу це тривалий час перебування доктора в одному положенні, необхідність виконувати постійні руху руками, велика ступінь забрудненості одягу в ході роботи. Крім того, нинішнім медикам-стоматологам доводиться працювати з великим ризиком зараження такими небезпечними інфекціями, як ВІЛ, гепатити і туберкульоз, через повсюдного їх поширення. Ось чому одяг для стоматологів крім загальних вимог, що пред'являються до медичної формі, повинен відрізнятися особливими якостями.

Яким вимогам повинні відповідати мед костюми для стоматологів ?

З огляду на такі специфічні особливості роботи лікарів-стоматологів, матеріали, що використовуються для пошиття одягу для стоматологів, повинні володіти наступними характеристиками:

  • Зносостійкість. Абсолютно всі   мед костюми для чоловіків   і жінок піддаються частим прання, дезінфекції та відбілювання. Тому, дуже важливо, щоб одяг для стоматологів був зшитий з міцних тканин, які НЕ будуть деформуватися і втрачати свій первинний колір на протязі тривалого часу.
  • Відмінна водовідштовхування. Через те, що зубні лікарі постійно мають справу з кров'ю, іншими біологічними рідинами і різними препаратами, необхідно щоб тканини, з яких виготовлені мед костюми для стоматологів, мали вологовідштовхувальні просочення. Завдяки цьому, уніформа буде добре відпираються від плям.
  • Повітропроникність. Щоб у час довгих робочих змін дантисти відчували себе максимально комфортно, потрібно підбирати одяг для стоматологів, який добре пропускає повітря, дозволяючи тілу “ дихати ”.

Одяг для стоматологів, який об'єднує всі перераховані вище переваги, представлений в каталозі інтернет -магазину Модний доктор. Для виробництва медичної форми наша компанія використовує текстиль, який поєднує в собі кращі якості натуральних і синтетичних матерій. Великий відсоток у складі виробів займає легка, що пропускає повітря бавовна. Але також при виробництві одягу для стоматологів ми додаємо невелику кількість синтетики, завдяки якій вироби виходять міцними, практичними і довговічними.

Переваги одягу для стоматологів від виробника Модний доктор

Всі мед костюми для жінок   і чоловіків стоматологів, представлені в нашому асортименті - це не просто якісні і зручні уніформи. Це вбрання, що відрізняються сучасними стилістичними рішеннями і привабливістю. Тому, якщо ви бажаєте придбати доброякісну і в той же час красиву одежу для стоматологів, то ви прийшли за адресою!