Пошиття медичного одягу: якісно, недорого, стильно

Часи, коли всі люди, що працюють в різних медичних установах країни, носили приблизно однакову уніформу, канули в небуття. Зараз багато лікарів або клінік самі вирішують, що будуть носити лікарі, медсестри та медбрат. І якщо медичний одяг відповідає стандартам і вимогам щодо якості тканини і конструкційним особливостям, то не варто відмовлятися від речей, які допоможуть людям на роботі виглядати стильно.

Жіночий медичний халат

Для кого актуальний пошиття мед одягу?

Як показує досвід компанії «Модний доктор», пошиття медичного одягу на замовлення найчастіше замовляють певні медичні установи. Це можуть бути приватні клініки або комунальні, але вони прагнуть залучити пацієнтів і створити власний бренд з медичного закладу. Складовою бренду стане і уніформа.

В одних випадках замовник пропонує відшити партію в одному кольорі, який є символічним для клініки.

В інших випадках замовник вимагає пошиття мед одягу для різних відділень різного кольору. Це допомагає пацієнтам зорієнтуватися в тому, до кого їм можна звернутися за допомогою і від кого її максимально оперативно отримати, зрозуміло, в рамках своєї компетенції.

Існує потреба замовити індивідуальний пошив медичного одягу для співробітників медичних установ, які мають нестандартну фігуру. Наприклад, у жінок може бути кілька непропорційна фігура - наприклад, масивні стегна і вузькі плечі. Придбати білий халат, стоматологічний костюм для таких дам буває важко. Окремою проблемою стає робочий одяг для вагітних дам або повних чоловіків. Якщо фігура не дозволяє купити одяг, її виробництво можна замовити.

Остання причина замовити пошиття медичного одягу - дефіцит в торговій мережі. Така ситуація склалася під час спалаху коронавируса - виявилося, що змінних форм для співробітників інфекційних відділень і реанімацій просто не вистачає.

Пошиття медичного одягу в компанії «Модний доктор»: гарантія стилю і якості

Наша компанія виконує пошиття медичних халатів, костюмів та інших виробів у відповідності з усіма стандартами, які регламентують якість цієї уніформи.

Якість тканини

Для пошиття спецформу застосовують два типу тканини:

 • Нетканий синтетичний матеріал для одноразових убрань;
 • Тканий матеріал - для багаторазового використання.

Про останній ми розповімо детальніше.

Для пошиття медичного форми багаторазового використання застосовують бавовняні або сумішеві тканини з вмістом бавовни і поліестеру. Останній варіант навіть кращий - вироби простіше прати, вони менше мнуться. Такий матеріал не боїться стерилізації або інший термообробки, його можна прасувати і обробляти різноманітними складами для створення антибактеріального і брудовідштовхуючого напилення. І навіть без такого напилення тканини з вмістом поліестеру не схильні до появи плям, тому лікарі завжди будуть виглядати охайними.

До переваг застосовуваних для пошиття матеріалів варто також віднести:

 • Гігроскопічність;
 • Повітропроникність;
 • Міцність;
 • Гіпоалергенність.

Можливо виробництво медичного одягу з тканин різних кольорів. Десятки відтінків, принти та малюнки дозволять кожному лікувальному закладу створити оригінальну уніформу для своїх співробітників.

Принти та малюнки особливо актуальні для виробів, які застосовують в медичних установах, де лікують маленьких пацієнтів.

Конструкційні особливості

Медичний одяг повинен бути практичним і зручним, не утрудняти рухів.

Наші конструктори розробили безліч моделей, які виглядають стильно і строго, але при цьому привабливо. Продумана довжина виробів, довжина рукава, наявність і кількість кишень і інші деталі.

В кожному виробі навіть такі дрібниці, як фурнітура, відповідають всім стандартам, надійно кріпляться.

Розміри

У каталозі, де представлені наші пропозиції, присутні моделі від 40 до 68 розмірів. При пошитті моделей до 58 розміру застосовуються стандартні лекала, якщо потрібна медична уніформа великих розмірів, ми як виробник демонструємо гнучкий підхід і готовність вносити в моделі конструкційні зміни, щоб одяг добре сів по фігурі.

Жіночий медичний костюм

Від А до Я

Ми пропонуємо два варіанти замовлень - індивідуальний і корпоративний.

Індивідуальний передбачає або, мед одяг на нестандартну фігуру, або замовлення 1-2 костюмів. Наприклад, індивідуальне замовлення актуальне для лікаря, який має свій стоматологічний кабінет.

А великий попит нестандартного крою користуються: Медoдяг для вагітних, медичний одяг великих розмірів.

Корпоративні замовлення - не менше 10 костюмів або халатів.

При виконанні корпоративного замовлення в залежності від розміру партії можлива знижка до 30%.

Етапи співпраці:

 • Вибір моделі. Наш сайт надає для ознайомлення достатньо фото запропонованих варіантів клінічної форми, тому клієнтам просто буде вибрати актуальний спецодяг;
 • Оформлення замовлення;
 • Підбір розмірів;
 • Якщо на складі присутні вже відшиті розміри, клієнту цей одяг висилають для примірки. Це спрощує процес, а в деяких випадках покупець просто віддає перевагу готовому одягу;
 • Узгодження кількості товару, його забарвлення, моделей, вартості відшиву партії;
 • Оплата замовлення;
 • Шиття речей;
 • Транспортування замовлення до клієнта.

Увага! Клієнти можуть замовити пошиття медичного одягу в корпоративних кольорах, але ми не наносимо логотип клініки!

Терміни виконання замовлення

Якщо представлена модель зі складу сподобалася клієнтові і він бажає отримати партію виробів, присутніх на складі, компанія надасть готовий виріб протягом 2 днів. Пошиття медичного одягу з нуля займає до 14 днів.

Наш інтернет-магазин гарантує ідеальне якість уніформ. Всі відгуки наших клієнтів свідчать про нашу надійність і відповідальності.

Доставка по всій Україні в найкоротші терміни.