Кухарський кітель - примха чи необхідність?

Чоловічий медичний халат

Перш ніж відкрити свій ресторан, вам треба визначиться з спецодягом для свого персоналу. Але навіщо купувати кухарський кітель, - запитаєте ви? Адже кухня - це закрите від очей клієнтів приміщення і можна обійтися звичайним білим   чоловічим медичним халатом . Але це зовсім не скрупульозність. Згадайте про те, що кухар - особа і найважливіша фігура закладу. Тому, його форма повинна бути зручною і мати презентабельний зовнішній вигляд. Тільки уявіть, який професійний стиль ви зумієте створити, зважившись купити кухарський кітель для кожного з працівників. Це підніме кафе на новий рівень в очах відвідувачів. Крім цього, врахуйте той факт, що майстерне приготування фірмових страв обумовлюється за рахунок людської впевненості в собі, зосередженості на ділі, пильності уваги і спритності рук. Купуючи кухарський кітель, ви даєте можливість своїм співробітникам відчувати комфорт і свободу рухів.

Купити якісний кітель шеф кухаря

Щоб вибрати цей атрибут, заходите в наш інтернет-магазин Модний доктор. Ми виробляємо спеціалізований одяг, який відповідає європейським нормам і стандартам. Кухарський кітель, створений нами, володіє бездоганними перевагами:

  1. Зносостійкість і, як наслідок, довговічність. При шитті ми використовуємо поєднання бавовни і поліестеру. Таке переплетення ниток гарантує неймовірну щільність і стійкість до механічних впливів.
  2. Даний матеріал витримує численні прання навіть при високому температурному режимі.
  3. Двобортність кухарського кітеля надійно оберігає від попадання розпеченого масла на тіло і від травмувань, які неминуче трапляються на робочому місці.
  4. Повітропроникність і гіпоалергенність. Матерія добре пропускає повітря і не викликає ніяких алергічних реакцій. Так що підлеглі відчуватимуть себе комфортно навіть в шаленому ритмі роботи.

 

Завдяки перерахованих вище переваг, наш кухарський кітель надовго забезпечує вашому штату презентабельність і солідність.

Кухарський недорогий кітель

На офіційному сайті modney-doktor.com ви зможете підібрати для себе або для свого колективу кухарські кітеля за прийнятною вартістю. Крім того, в каталозі присутні наряди для лікарів і медперсоналу відмінної якості:   хірургічні куртки , костюми, футболки, штани.