Сучасний одяг медсестри

Жіночий медичний халат

Мода дісталася і до сфери медицини . Хороша новина , адже тепер одяг медсестри - це не просто безформні   жіночі медичні халати , як у Айболита . Нинішні моделі створюються талановитими стилістами і дизайнерами, які продумують кожен елемент до дрібниць : різнокольорові коміри , оригінальні манжети , цікаво оформлені клапани кишень , лацкани , виточки , складки. Так що , купити одяг медсестри можуть дами , які бажають висловити свою індивідуальність і бездоганне почуття смаку . Це елегантний наряд, в якому помічниці лікарів відчують себе привабливими , впевненими і будуть мати позитивний настрій кожного дня. А це , до речі , сильно відбивається на щоденному робочому дні , продуктивності і, як наслідок , результативності . Респектабельна , акуратна і, до того ж, чарівний одяг медсестри буде викликати довіру пацієнтів і підвищувати авторитетність охороноздоровчої установи .

Одяг стильний для медсестер : як вибрати ?

Незважаючи на сильні відхилення від традиційних спеціальних уборів до вдосконалених варіацій , одяг медсестри все одно зобов'язаний відповідати багатьом вимогам . Тому , компанія Модний доктор шиє не просто красиву , але і якісну продукцію . Ось її головні переваги :

  • Ми віддаємо перевагу натуральним , гіпоалергенним тканинам, які НЕ деформуються і не втрачають колір навіть після численних прань і дезинфекцій .
  • У виробництві ми використовуємо невелику домішку синтетики, що впливає на довговічність вироби .
  • Ми робимо акцент на ергономічність . Одяг медсестри відрізняється зручним фасоном, який НЕ сковує і не ускладнює руху .
  • Творіння мають гладку поверхню , що відштовхує біологічні речовини і не дає можливості мікробам розмножуватися .

 

Одяг медсестри в асортименті виробника   www.modney-doktor.com   відповідає санітарним нормам, європейським стандартам. Сміливо заходьте в каталог і вибирайте вподобаний продукт.

Одяг високоякісний і недорогий медсестри

На нашому офіційному сайті ви знайдете добротні аксесуари для персоналу лікарень , поліклінік , лікувальних центрів , аптек, косметологічних салонів . Це НЕ тільки одяг медсестри , а й хірургічні куртки, чоловічі костюми , шапочки,   жилетки . Придбати ці товари можна з вигодою ! Адже ми регулярно поповнюємо категорію розпродажі , пропонуємо приємні бонуси , гнучкі системи знижок.