Стильно одягнути медперсонал легко!

 медичні штани і футболки для медперсоналу Кожна медична установа, будь то державна лікарня або приватна клініка прагне завоювати хорошу репутацію і створити свій унікальний імідж. Можливо, деяким керівникам здається, що це складно. Але необхідно лише правильно зробити перший враження на пацієнтів і відвідувачів організації. А як це зробити ? Сформувати корпоративний стиль, який продемонструє професіоналізм лікарів і їх відповідальний підхід до роботи.

В цій статті ми розповімо про три ключові моменти, які допоможуть вам підібрати ідеальні медичні штани, жіночі спідниці, футболки,   чоловічі мед костюми   і халати для своїх співробітників.

Штани до мед костюму та інші елементи медичного гардероба: золоті правила вибору

Будь-яка медична одяг, в тому числі і футболки для мед персоналу, повинна відповідати трьом обов'язковим вимогам :

  • Зручність. Завжди приємно познайомитися з лікарем, який щиро посміхається, радісно підтримує розмову і заряджає позитивною енергетикою. Щоб ваші співробітники були такими, подбайте про те, щоб ніякі натираючі шви на медичних брюках або надмірна щільність тканини халат заважали їх роботі і не псували їм настрій. За можливості, проконсультуйтеся з продавцем, який знає всі особливості товару і допоможе підібрати підходящу модель, фасон, розмір.
  • Привабливість. Ви можете посперечатися з нами щодо обов'язковості цього пункту, але ми точно знаємо як зовнішній вигляд мед персоналу впливає на загальне враження про поліклініку. Якщо ви НЕ виглядаєте безвідповідально в очах своїх пацієнтів, то забудьте про поношені брюки до мед костюму та запраній сорочці. Покажіть, що ви професіонал, який любить свою роботу і замовте стильний   мед халат з вишивкою !
  • Якість. Самий головний критерій, який тісно пов'язаний з двома попередніми. Як будуть носитися неякісні медичні штани або халати ? Напевно, в них не буде дуже комфортно. А як будуть виглядати футболки для мед персоналу поганого якості після пари -трійку прання? Безумовно, не так, як би хотілося. Забудьте про дешеві вироби з грубої тканини ! Вибирайте матеріал з високим вмістом бавовни та з вологовідштовхувальними просоченнями. Така одежа буде легко відпираються від плям, швидко сохнути і добре служити на протязі тривалого часу.

Де купити медичні штани і іншу медичну одяг ?

Чи можливо знайти і замовити медичні штани і блузи, які будуть відповідати перерахованим вище вимогам ? Безумовно так! Здійснити таку покупку можна на офіційному сайті інтернет -магазину Модний доктор.