Види медичної уніформи: як виглядати стильно і презентабельно на робочому місці

Спецодяг   – обов'язкова складова екіпіровки медперсоналу.   Медична одяг ( Кривий Ріг )   призначена для захисту працівників сфери охорони здоров'я.   Доктора, медсестри, обслуговуючий персонал і співробітники лабораторій повинні носити уніформу, яка захистить їх від бактерій, порізів, забруднень і впливу агресивних середовищ.

Магазин « Модний доктор » розвіює міф про те, що все співробітники повинні ходити виключно в білих халатах. В каталозі зібрано   медична форма   українських і зарубіжних   виробників   в різноманітних   моделях   і виконань.    

Основні різновиди уніформи для медперсоналу

Широкі   чоловічі медичні халати   – НЕ єдина екіпірування представників охорони здоров'я. Сучасний   пошив   спецодягу дозволив розширити ряд фасонів.  

Мед костюми

Основні складові екіпіровки:

  • Сорочка з коротким або подовженим рукавом.
  • Штани ( довгі і укорочені ).

Ця   медична одежа ( Кривий Ріг )   – зручна і універсальна. Вона підходить НЕ тільки лікарям, а й медсестрам, санітарам, працівникам реєстратури. Сорочка представлена з заклепками і без. Штани запропоновані в трьох виконаннях: на ґудзиках, на гумці і з затяжками. Розмір може бути універсальним або по ростовці.  

Така уніформа –   стильна   і практична. Готується вона з приємного м'якого, але міцного матеріалу, в основі якого натуральні і безпечні синтетичні волокна.

Медичні халати

Базова універсальна екіпірування, яка додає працівнику показності і статусу.   Жіночі медичні халати   можуть бути короткими і подовженими. Всі фасони – приталені, тому вироби сідають по фігурі.   Мед. одяг   для чоловіків – вільний. Халати НЕ сковують рухи. Найчастіше вони запропоновані в одному розмірі.

Костюми для хірургів

Хірургічні набори можуть складатися з сорочки, штанів, халата, спеціальних фартухів. Комплектація може змінюватися в залежності від   постачальника   і типу експлуатації.   Медичний одяг ( Кривий Ріг )   такого плану – практичний і зручний. На ньому немає ґудзиків. На спині можуть розташовуватися спеціальні кнопки. Всі вироби легко знімати і одягати. Матеріал просто відпирається і не псується під час дезінфекції.

Особливості наборів для лікарів і мед. персоналу

Медичний одяг ( Кривий Ріг ), який зібраний в каталозі, відповідає стандартам професійної діяльності. Тканина, з якої виробляється продукція, щільна і м'яка. Вона НЕ викликає алергії або неприємних відчуттів. Колірний пігмент НЕ втрачається навіть після великого кількості пральних циклів.

Медичний одяг ( Кривий Ріг )   надійно захищає від пошкоджень і забруднень. Лікарям і практикуючим фахівцям рекомендується замовити кілька змінних комплектів. Так ви завжди будете виглядати презентабельно. Широка колірна гамма робить уніформу ще і стильною. При цьому вона багатофункціональна, практична і недорога.