Медичні костюми з принтом: яскравий одяг для робочих буднів

Медичні костюми з принтом відмінна альтернатива класичнії спецодежі для лікарів. Крім того, що така уніформа відповідає всім вимогам до професійного одягу медпрацівників, вона доставляє естетичне задоволення персоналу і пацієнтам. Виробник « Модний Доктор » пропонує широкий вибір оригінальної прінтованої уніформи для медперсоналу. Клієнти також можуть замовити індивідуальний пошив великий партії необхідних розмірів.

Призначення уніформи з візерунками

 Медичний костюм Медичні костюми з принтом мультиплікаційних персонажів — знахідка для педіатрів і дитячих стоматологів. На думку психологів, такий одяг допомагає дитині подолати страх, а лікарям розташувати до себе маленького пацієнта. Однак помилково вважати, що мед. костюм з принтом підходить виключно для фахівців, що працюють в дитячих установах охорони здоров'я. Така уніформа альтернатива стандартній одежі для лікарів, медсестер, санітарів. Абстракція або стильні поп-арт малюнки універсальні. Уніформу з подібними принтами можуть носити медики різної спеціалізації.   Великий вибір ненудних забарвлень і малюнків дозволяє стильно виглядати на робочому місці. Сьогодні медичні костюми з принтом привертають увагу НЕ тільки молодих фахівців, а й досвідчених лікарів.

Експлуатаційні характеристики

Дизайн та оформлення не єдині параметри, на які варто звертати увагу при виборі нової уніформи. Перш за все варто вивчити експлуатаційні характеристики вироби.   Особливості уніформи від ТМ « Модний Доктор »:

  1. Практичність і комфорт. Моделі , представлені в асортименті, правильно сідають по фігурі, що дозволяє уникнути здавлювання, натирання і роздратування на шкірі. Це гарантує зручність у час носіння.
  2. Використання натуральних тканин. При пошитті використовуються матеріали природного походження. Для підвищення експлуатаційних характеристик вони доповнюються синтетичними нитками, які допомагають підтримувати естетичний вигляд виробу, перешкоджаючи появі заломів.  
  3. Медичні костюми з принтом від виробника відрізняються хорошою терморегуляцією і « дихаючої » здатністю.
  4. Знижена маркість. Уніформа стійка до біологічних забруднень і хімічним розчинів. Вона володіє крововідштовхуючими і антистатичними властивостями. Щільна матерія, яка використовується для пошиття, затримує забруднення, забезпечуючи надійну захист медпрацівника.
  5. Простий догляд. Медичні костюми з принтом відмінно переносять велику кількість прань. Унікальна технологія нанесення малюнка на поверхню захищає вироби від вицвітання. Навіть після численних циклів очищення візерунок залишається таким же яскравим.

Поєднання естетичної привабливості і високих експлуатаційних характеристик сприяє поступовому зростанню популярності прінтованої уніформи. Різноманітність фасонів дає можливість лікарям з самими консервативними поглядами розглядати медичні костюми з принтом в якості щоденного спецодягу.

Характеристика технології нанесення малюнка

Медичні костюми з принтом створюються по авторським ескізами. Для нанесення візерунка застосовується унікальна технологія віддруковування (штампування). Безпечний барвник проникає вглиб матерії, фарбуючи всі нитки. Додаткове просушування дозволяє уникнути вигоряння або втрати яскравості кольору після прання. Для фарбування тканини використовуються безпечні і екологічні пігменти. Вони НЕ надають токсичного впливу на шкіру і не знижують експлуатаційних характеристик готового текстильного вироби.

Актуальні моделі в 2020 році

Вироби з малюнками універсальні, тому підходять медсестрам і лікарям різних напрямків. Стандартні костюми представлені брюками з утяжками і сорочками з довгим і укороченим рукавом. В якості застібок використовуються гудзики або замки. Конструкція виробів передбачає наявність містких кишень. Хірургічний костюм з принтом відрізняється фасоном сорочки. Основні фіксуючі деталі виробу розташовуються на спинці, забезпечуючи фахівця комфорт і зручність. В доповнення до куртки можна вибрати шапочку зі схожим малюнком. Медичний спецодяг   з оригінальним дизайном допоможе виділитися і продемонструвати свою індивідуальність. У такій уніформі лікаря легко розташувати до себе пацієнта, особливо якщо мова йде про дітей.

Як вибрати медичні костюми з принтом : корисні рекомендації

Великий каталог медичного одягу   дозволяє кожному покупцеві підібрати уніформу на свій смак. Якщо ви плануєте купити вже готовий товар, вивчіть асортимент і визначитеся з візерунком, розміром і фасоном. Жіночим моделям характерний приталений силует і правильна посадка, що підкреслює фігуру. Також зверніть увагу на фурнітуру. Важливо, щоб вона НЕ заважала вам виконувати робочі завдання. Врахуйте, що у фахівця обов'язково повинна бути змінна уніформа на робочому місці. При замовленні пошиття великий партії рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

  1. Спеціалізація лікарів.
  2. Необхідні розміри.
  3. Точна кількість жіночих і чоловічих одиниць.
  4. Тип візерунка.
  5. Наявність інших декоративних елементів, наприклад, фірмового логотипу або назви медичного закладу.

Медичні костюми з принтом відповідають міжнародним стандартам якості і рекомендовані до експлуатації в лікарнях, клініках і центрах охорони здоров'я. ТМ « Модний Доктор » використовує для пошиття сертифіковані матеріали від перевірених постачальників і контролює кожен етап виробничого процесу. Медичні костюми з принтом виготовляються з урахуванням сучасних модних тенденцій, а також побажань лікарів.