Сучасний та стильний медичний спецодяг

Головна задача уніформи   —   захист медпрацівника від біологічних і хімічних забруднень, а також підтримання санітарних умов в лікарні. Інтернет -магазин « Модний Доктор » руйнує стереотип про те, що   спецодяг для медиків   суворий і одноманітний. Представлена в каталозі уніформа   від виробника   вигідно відрізняється від аналогів на українському ринку.   Магазин медичного одягу   пропонує купити   стильні   моделі оптом і в роздріб за доступною ціною.

Види форми для медиків

Спецодяг по призначенню розділяється на три групи:

 1. Одяг для прийому і лікування пацієнтів. Представлений халатами і костюмами. Використовується медсестрами, працівниками лабораторій, молодшими співробітниками ( санітарами ) і безпосередньо лікарями.  
 2. Уніформа для хірургічних операцій. Найчастіше це вільні штани і сорочки з ґудзиками, замком або зав'язками ззаду. Моделі даної категорії максимально комфортні і зручні.
 3. Набори для патолого-анатомічних підрозділів.   Медичний спецодяг   такого профілю представлена комбінезонами, фартухами, а також доповнена захисними елементами.

Медичний спецодяг: затребувані моделі

У каталозі інтернет -магазину « Модний Доктор » представлена чоловіча та жіноча   мед. спецодежа. Найбільш популярними видами виробів є халати і костюми.     Халати для медичних працівників відрізняються класичним фасоном, вільним і зручним кроєм, що не сковує рухів. Жіночі моделі приталені і укорочені, доповнені місткими кишенями і ремінцем. Чоловічі   халати   представлені в універсальному розмірі або в повноформатній розмірній сітці. Їх конструкція також передбачає регулювання поясом ззаду.   Костюми   —   це універсальний   медичний спецодяг, який підходить для прийому пацієнтів, проведення стандартних процедур і хірургічних операцій.

Відмінні риси уніформи: вільний крій (в жіночих моделях приталений ), різноманітність фасонів, широка колірна гамма. Також в каталозі представлені   медичні костюми з принтом .   Окремо можна придбати наступні предмети уніформи:  

 • штани;
 • сорочки;
 • жилети;
 • куртки;
 • комбінезони в літньому і зимовому варіанті.

Відмінності форми від ТМ « Модний Доктор »

Жіночий медичний костюм

Головне вимога до форми медичних працівників   —   зручність. Важливо, щоб   медичний спецодяг  , не заважав рухам і виконанню завдань.     Вироби, представлені в каталозі магазина « Модний Доктор », відрізняються наступними перевагами:

 1. Естетичність. Велика розмірна сітка і різноманітність фасонів дозволяють вибрати уніформу, яка ідеально сяде по фігурі. Для   пошиття   використовуються сумішеві тканини, що перешкоджає утворенню заломів після сидіння.
 2. Міцність і зносостійкість. Щільна тканина не просвічується, а також стійка до впливу колючими і гострими предметами. Костюми та халати прослужать власникові не один рік, так за ними легко доглядати і вони НЕ втрачають гарний вигляд навіть після великого кількості прань.
 3. Безпека. Вироби в асортименті екологічні і безпечні для людини і навколишнього середовища. Разом з цим вони надійно захищають від забруднень. Тканина стійка до впливу біологічних рідин і хімічних розчинів.
 4. Комфорт у час використання.   Медичний спецодяг  , не сковує рухів і не натирає. Обробка швів перешкоджає появі подразнень і червоних слідів на шкірі.

ТМ « Модний Доктор » пропонує покупцям виключно якісну продукцію, яка відповідає всім міжнародним стандартам. На всіх етапах виробництва вироби проходять ретельну перевірку.

Особливості тканин, використовуваних для пошиття

Уніформа створюється на основі натуральних волокон з синтетичними добавками. Основні матеріали для пошиття:  

 • бавовна;
 • габардин;
 • батист;  
 • котон;
 • льон.

Головні перевага тканин   —   « дихаюча » здатність. Матеріал НЕ перешкоджає природному повітрообміну, а також сприяє виведенню зайвої вологи. Готовий   медичний спецодяг   підходить для багатогодинної посиленою роботи, підтримуючи правильну терморегуляцію організму.   Доглядати за виробами з сумішевих та натуральних тканин легко. Халати і костюми можна регулярно прати і вибілювати. Вироби НЕ схильні до усадки, не линяють і не деформуються.

Чому клієнти вибирають продукцію ТМ « Модний Доктор »

Медичний спецодяг, представлений на сторінках каталогу, був розроблений з урахуванням побажань лікарів. Власна виробнича база дає можливість відшивати великі партії унікальних речей, наприклад, з видозміненим кроєм або логотипом установи охорони здоров'я. У продажу представлені класичні та сучасні моделі уніформи, що дозволяє кожному покупцеві підібрати виріб на свій смак.

Для виробництва використовуються сертифіковані якісні тканини і фурнітура від перевірених   постачальників. При доступною вартості   медичний спецодяг   від інтернет -магазину « Модний доктор » відрізняється довговічністю і надійністю.

Фахівці компанії оперативно обробляють заявки і забезпечують швидкі терміни виготовлення продукції. Замовник завжди може внести коригування в оформлення конкретного виробу. Завдяки індивідуальному підходу і високого якості пошиття підсумкова річ повністю відповідає побажанням клієнта.     При виборі товару в каталозі орієнтуйтеся на наступні чинники:

 • спеціалізація і основні робочі завдання лікаря;
 • бажаний фасон і колірна гамма;
 • розмірна сітка;  
 • необхідне кількість чоловічих і жіночих моделей.  

Медичний спецодяг   постійно піддається зовнішнім впливам, тому у лікаря обов'язково повинен бути мінімум один змінний комплект на робочому місці. Якщо куплене виріб НЕ підійшов по розміру або фасону, компанія надає можливість повернення або обміну речі в протягом 14 днів від моменту отримання замовлення.