Купівля медичного одягу в Харкові: характеристика уніформи

 

Медичний одяг Харків   в каталозі інтернет -магазину « Модний   доктор » – це практичний і   стильний спецодяг   для працівників сфери охорони здоров'я. Він захищає фахівців від пошкоджень, забруднень і впливу агресивних середовищ. Уніформа відповідає умовам використання, але залишається при цьому зручною і комфортною.  

Сучасні жіночі  і   чоловічі   медичні костюми   – це елегантний одяг, який НЕ заважає основній діяльності і підкреслює статус фахівця.

Медична форма: різновиди та особливості

В каталозі магазина представлені вироби українських та зарубіжних   виробників   в різноманітних фасонах і виконань.   Мед. одяг   – це НЕ тільки базові халати, це ще й універсальні костюми, сорочки, штани та інша екіпіровка, яка підбирається безпосередньо під тип діяльності.  

Кому в першу чергу рекомендується придбати кілька змінних комплектів спецодягу:

 • Практикуючим лікарям і інтернам.
 • Хірургам.
 • Медсестрам.
 • Санітарам.
 • Працівникам реєстратури.
 • Адміністраторам, секретарям.
 • Обслуговуючому медичному персоналу.
 • Працівникам лабораторій.
 • Фармацевтам.

Медичний одяг Харків   відповідає чинним професійним вимогам. Конструкція передбачає зручний крій і місткі кишені ( якщо мова йде про халатах). Вироби запропоновані в одному розмірі або по ростовці.

Мед костюми: відмінні характеристики

Постачальники,   у яких закуповується уніформа, пропонують якісний продукт з м'яких, але міцних матеріалів. Склад виробів – матерія з натуральних і безпечних синтетичних волокон. Вони НЕ пропускають забруднення і при цьому НЕ надають алергічного впливу на шкірні покриви.

Особливості уніформи:

 • Медичні халати   і інший спецодяг НЕ боїться забруднень. Тканини НЕ псуються від впливу агресивних середовищ.
 • Матеріал витримує велику кількість пральних циклів і дезінфекцію.
 • Медичний одяг Харків   – зносостійкий і міцний. Йому не страшні слабкі механічні пошкодження.
 • Уніформа запропонована в різноманітних   моделях   і виконань. Наприклад,   жіночі медичні костюми   і халати з приталеним кроєм. Вони відмінно підкреслюють фігуру. У комплектах ви можете вибрати стандартний або укорочений фасон штанів.

Одяг для хірургів відрізняється від класичних варіантів.   Пошиття НЕ передбачає наявності гудзиків і іншої фіксуючої фурнітури. Така   медична одежа Харків   легко знімається, надівається і очищається.  

Набори представлені з різноманітною комплектацією, тому ви зможете вибрати товар безпосередньо під специфіку вашої професійної діяльності. Лікарям і медсестрам на робочому місці рекомендується мати кілька наборів одягу.

Сучасні медичні костюми представлені в різноманітній палітрі. Крім універсальної білої чоловікам запропоновані вироби в синьою і зеленою гамі, а для жінок – в червоній, бузкової і темно- зеленої.

 Медична форма

Основне призначення медичної форми

Кожен раз звертаючись за допомогою до лікарів, ми бачимо їх в уніформі. Тканина для виготовлення та пошиття здаються настільки простими і немудрими, що мимоволі задаєшся питанням « Навіщо взагалі потрібна медичний одяг ? ».

Відповідь, здавалося б, лежить на поверхні: лікарі і інші співробітники повинні відрізнятися від рядового користувача. Але це припущення всього лише міф. Насправді медичний одяг Харків використовується для вирішення абсолютно інших завдань і виконує кілька інші функції.

Для того щоб основне призначення уніформи перестало бути загадкою, варто детально вивчити цей питання:

 1. Захист. Лікарі та співробітники клініки часто стикаються з пацієнтами, які страждають від вірусних та інших захворювань. Бактерії, віруси і хвороботворні організми можуть заподіяти шкоду здоров'ю доктора, що вкрай небажано. Використання мед одягу ( Харків ) гарантує зниження ризику захворіти і залишити пацієнтів без належної допомоги.
 2. Ергономічність. Звичний одяг може сковувати рухи і викликати дискомфорт, що відіб'ється на самопочутті лікаря і знижує його працездатність. Вільний крій і приємні до тіла тканини дозволяють мінімізувати почуття дискомфорту і виконувати робочі обов'язки.
 3. Стерильність. Вибір матеріалів виготовлення НЕ випадковий, адже тканини забезпечують захист медичного персоналу від бактерій, а потім піддаються спеціальній обробці. Стерильна уніформа – запорука того, що і співробітники лікарні. і відвідувачі НЕ піддадуться ризику захворіти.

Медичний одяг ( Харків ) від виробника дозволяє справно захищати свого власника і не позначається на працездатності. Халати і костюми – це НЕ тільки характерна уніформа, а й спосіб забезпечити максимальну безпеку лікарів, співробітників і пацієнтів.

Ключові вимоги до уніформі

Медичний одяг ( Харків ) виконує кілька функцій, тому вибір підходящої уніформи – надзвичайно важлива задача. Персонал клініки повинен бути надійно захищений і справно виконувати свої обов'язки. Досягти такого результату можна при умови дотримання основних вимог:

 • гігроскопічність;
 • зносостійкість;
 • гіпоалергенність;
 • повітропроникність;
 • стерильність.

Швидкість відводу зайвої вологи грає важливу роль при виборі будь-яких речей, включаючи медичні халати і костюми. Від цього залежить самопочуття персоналу. Гіпоалергенні тканини використовуються для пошиття по двом причинам. Перша з них – турбота про здоров'я працівника медичної сфери, а друга – захист відвідувачів від алергенів.

Купити білий халат і інші складові уніформи, які погано пропускають повітря – неприпустимо. Подібна недбалість призведе до негативних наслідків, починаючи дискомфортом докторів і закінчуючи появою подразнень на шкірі. Фото моделей з онлайн- каталогу нашого інтернет -магазину відповідають реальному зовнішньому вигляду. Крім цього, вони пройшли перевірку на повітропроникність і залишаються безпечними при щоденному носінні.

Медичний одяг ( Харків ) прослужить не один рік, оскільки для пошиття костюма використовуються зносостійкі матеріали. Обробка дезинфікуючими і іншими агресивними засобами пройде непоміченою, а форма збереже привабливий зовнішній вигляд.

Одноразова медична одежа

Гардероб медичних працівників в обов'язковому порядку включає наявність одноразового медичного одягу. У таких випадках розмір одягу ролі не грає, а характеристики виходять на перший план. Медичний одяг ( Харків ) одноразового використання знадобиться для:

 • проведення операцій;
 • проведення досліджень;
 • підготовки до пологів.

Єдине, чим відрізняється звичайний медичний одяг ( Харків ) від одноразового, – це зносостійкість. У другому випадку виробники воліють легкі і практично невагомі тканини, адже прати і повторно використовувати її не можна.

Медичний одяг для вагітних в Україні виготовляється з матеріалів, які приємні до тіла і не викликають алергічні реакції. Висока чутливість до тканини не дозволяє використовувати для виробництва низькопробну сировину. Якість виготовлення – основний критерій для вибору підходящого комплекту.

Догляд за халатами і костюмами

Практичність моделей – головна вимога до медичної уніформі. Тривале використання халатів і костюмів НЕ повинно відбиватися на зовнішньому вигляді виробів, адже неохайність лікаря може відштовхнути відвідувачів і пацієнтів. Для уникнення подібних негараздів величезна увага прикута до вибору матеріалу виготовлення.

Тканина для пошиття одягу для медичних працівників вибирається з урахуванням декількох характеристик:

 1. Зносостійкість. Міцні матеріали дозволяють без побоювання рухатися і виконувати будь-які дії. Необхідність в високію зносостійкості пояснюється тим, що лікарі і персонал проводять багато часу в уніформі, а значить, термін її служби повинен бути максимально тривалим.
 2. Простота догляду. Медичний одяг, який швидко мнеться і вимагає особливого догляду, навряд чи буде практичним. Високі вимоги до складу пральних засобів та режиму прання – вірні ознаки того, що вибір тканини був зроблений невірно.
 3. Ергономічність. Грубі і синтетичні матеріали викликають свербіння, почервоніння і роздратування шкіри, тому їх НЕ використовують для пошиття одягу для медичних працівників. Невелика кількість синтетики допускається і становить до 10%.

Для того щоб забезпечити правильний догляд за халатами і костюмами, необхідно уважно вивчити склад тканини і рекомендації виробника. На ярликах і в описі на сайті вказують інформацію про режим прання, використанні хлорвмісних засобів, температурі води і необхідності в прасування праскою.  

Гібридні тканини з невеликим кількістю синтетичних волокон не вимагають особливого догляду, тому залишаються фаворитами для уніформи для салонів краси . Така медична одежа ( Харків ) НЕ викликає неприємних відчуттів і дискомфорту, а також НЕ сковує рухів. Підтвердженням цього є численні відгуки.